אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיתוף פעולה בין גוגל ו-012 סמייל: ימכרו יחד חבילות פרסום המיועדות לעסקים קטנים צילום: צביקה טישלר

שיתוף פעולה בין גוגל ו-012 סמייל: ימכרו יחד חבילות פרסום המיועדות לעסקים קטנים

במסגרת השת"פ תציע 012 סמייל לבעלי עסקים קטנים חבילת פרסום אינטרנטי מלאה הכוללת כתובת אינטרנט, עיצוב, בניה ואחסון אתר האינטרנט וכן שובר פרסום חינם ל-Google AdWords

03.05.2009, 15:17 | אמיר טייג

גוגל ו-012 סמייל הודיעו אתמול (א') על שיתוף פעולה ייחודי במטרה לתת מענה לצורכי האינטרנט והפרסום של עסקים קטנים. במסגרת שיתוף הפעולה תציע 012 סמייל לבעלי עסקים קטנים חבילת פרסום אינטרנטי מלאה הכוללת כתובת אינטרנט (דומיין), עיצוב, בניה ואחסון אתר האינטרנט וכן שובר פרסום חינם ל-Google AdWords. עלות החבילה היא 69 שקלים לחודש, כאשר שלושת החודשים הראשונים יהיו ללא התחייבות. בנוסף, לקוחות בעלי אתר קיים המאוחסן על שרתי 012 סמייל, יהיו זכאים גם הם לשובר פרסום חינם ב-Google AdWords.

יוסי מור-יוסף מנהל השיווק של המגזר העסקי ב-012 סמייל, ציין כי "בעקבות החוק אשר אוסר דואר זבל, הצטמצמה היכולת של עסקים קטנים לפרסם. השת"פ של 012 ו-Google, הניתן לעסקים כחלק מחבילת פתרונות כוללת שמציעה 012 סמייל, מעניק להם פלטפורמה מצוינת להרחיב את העסק שלהם ולהתנסות באחת מפלטפורמות הפרסום החזקות בעולם - בעלות זולה ובליווי צמוד של אנשי מקצוע".

ריקי דרורי, סמנכ"ל שיווק של Google ישראל, מסרה כי "בתקופת מיתון, בעלי עסקים קטנים צריכים להתעורר ולהבין שהלקוחות הפוטנציאליים שלהם נמצאים באינטרנט, וגם הם צריכים להיות שם. החבילה שמציעה 012 סמייל תאפשר לאותם בעלי עסקים ליצור לעצמם נוכחות אינטרנטית בצורה מהירה ופשוטה ולהגיע לאותם לקוחות בעזרת הפרסום ב-Google".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות