אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ראש עיריית חולון: נצא למאבק נגד פתיחת נתב"ג להמראות בלילה צילום: אוראל כהן

ראש עיריית חולון: נצא למאבק נגד פתיחת נתב"ג להמראות בלילה

מוטי ששון זועם על הצעת חוק ההסדרים לפתוח את נתב"ג להמראות בין השעות 1:40 בלילה עד 5:50 לפנות בוקר. לדבריו, "אין פה חשיבה, אין טיפת רגישות, חושבים רק על כסף, כסף, כסף"

05.05.2009, 15:36 | יסמין גיל

"נצא למאבק נגד ההצעה לפתוח את נתב"ג להמראות בלילה, נוציא אנשים לרחובות ונפנה לבית המשפט", כך אמר ל"כלכליסט" ראש עיריית חולון, מוטי ששון, שעומד בראש פורום שכולל 15 ערים ב"עוטף נתב"ג". זאת, בתגובה להצעת חוק ההסדרים לפתוח את נתב"ג להמראות בין השעות 1:40 בלילה ועד 5:50 לפנות בוקר, שבהן הוא סגור זה שנים.

ששון שלח היום מכתב בנושא לשר התחבורה, ישראל כץ, עם העתקים לראש הממשלה, בנימין נתניהו, ולשרי האוצר, הפנים, הגנת הסביבה והתיירות. "המראות הלילה יהפכו את אורח חייהם של מעל 800 אלף תושבי האזור לסיוט מתמשך, וישפיעו על תפקודם לאורך היממה", כתב, "אלו מטרדי רעש בלתי נסבלים".

הוא הוסיף: "חברות תעופה יעשו שימוש גובר בנתב"ג, בשעה שאין להן אפשרות להפעיל את מטוסיהן בנמלי הבית שלהן, באירופה, שם שעות ההמראה מוגבלות".

ל"כלכליסט" אמר ששון: "אין פה חשיבה, אין טיפת רגישות. חושבים רק על כסף, כסף, כסף. איך שעות ההמראה מנתב"ג קשורות לחוק ההסדרים? זה טירוף. כל מה שהם רוצים זה שכל הקואליציה תצביע בעד".

יצוין כי גם ראש מועצת שהם, גיל ליבנה, שלח בתחילת השבוע מכתב לשרי התחבורה והגנת הסביבה באותו נושא, בו כתב: "אל תיתנו יד לגורמים אינטרסנטים ובהם חברות תעופה, אשר משיקולים כלכליים צרים מבקשים לשלוח אלינו את מטוסיהם בשעות בלתי סבירות, כאילו היינו מדינת עולם שלישי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות