אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדר להט-אלטמן תחליף את ערן גפן ב-y&r אינטראקטיב צילום: עמית שעל

הדר להט-אלטמן תחליף את ערן גפן ב-y&r אינטראקטיב

גפן ישמש מעתה כיו"ר y&r אינטראקטיב. להט־אלטמן שימשה בעבר כמנהלת מדיה בזכיינית ערוץ 2 רשת

06.05.2009, 10:37 | מיטל זדה

חצי שנה לאחר שמכר את מניותיו בחברת y&r אינטראקטיב, מפנה ערן גפן את כס המנכ"ל להדר להט־אלטמן, כך נודע ל"כלכליסט". גפן, שהיה ממייסדי חברת האינטראקטיב של שלמור אבנון עמיחי, מכר את מניותיו בחברה לפני כמה חודשים לסוכנות העולמית יאנג אנד רוביקם, ובחודשים האחרונים חיפשו בעלי המשרד מנכ"ל חדש לחברה.

לאחרונה החליטו השותפים בשלמור וגפן עצמו על מינויה של להט־אלטמן, שעבדה בעבר בשלמור כמנהלת חברת המדיה של המשרד, מדיה־אדג'. לפני המינוי הנוכחי עסקה להט־אלטמן בתחום הפרסום האינטרנטי, וקודם לכן שימשה כמנהלת מדיה בזכיינית ערוץ 2 רשת. גפן ישמש מעתה כיו"ר y&r אינטראקטיב, במקביל למיזם האינטרנט שעליו הוא עובד. בעבר, אגב, היתה אופציה לחלק את תפקיד מנכ"ל החברה בין שני מנהלים, לאחר שהכוונה למנות את גיא פורה לתפקיד לא יצאה לפועל. אך בסופו של דבר הוחלט במשרד לרכז את כל ניהול החברה בידי להט-אלטמן.

רמי שלמור, מבעלי המשרד, אישר את המינוי. לדבריו, "הדר היא מהנשים החזקות בתחום האינטראקטיב. אין לי ספק שהיא תצעיד את החברה למקומות גבוהים".

y&r אינטראקטיב הוקמה לפני שבע שנים על ידי השותפים בשלמור וערן גפן. כיום היא נמצאת כאמור בבעלות מלאה של הסוכנות יאנג אנד רוביקם, מקבוצת הפרסום WPP.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות