אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכנסות וולטייר צנחו ב-54%, אבל החברה עדיין עומדת מאחורי תחזיותיה השנתיות צילום: shutterstock

הכנסות וולטייר צנחו ב-54%, אבל החברה עדיין עומדת מאחורי תחזיותיה השנתיות

ההפסד הנקי של החברה עמד על 5.5 מיליון דולר, לעומת רווח של 386 אלף דולר בתקופה המקבילה

06.05.2009, 15:15 | שי אספריל

לאחר שבשנה האחרונה הוטלו על ראשי המשקיעים שלה שתי אזהרות רווח, מקבלים היום פעילי שוק ההון מחברת וולטייר מעט נתונים על הישגיה ברבעון הראשון של 2008.

מתוצאותיה הכספיות שנחשפו היום עולה כי הכנסות וולטייר ברבעון הסתכמו ב-7.7 מיליון דולר – ירידה של 54% לעומת ההכנסות ברבעון המקביל. לפני רבעון מסרו וולטייר כי הם צופים שהכנסותיהם השנתיות יעמדו על 50 מיליון דולר. נראה כי על מנת להימנע מהורדת תחזיות פעם נוספת, וולטייר צריכה להגביר את הקצב ברבעונים הקרובים, אולם רוני קנת, מנכ"ל החברה, צוטט בהודעה לעיתונות כי וולטייר עדיין עומדת מאחורי תחזיותיה השנתיות.

וולטייר, אשר מפתחת מתגים ונתבים המיועדים להגביר את מהירות שליפת הנתונים ממערכת המחשוב הארגונית, מסרה כי הצליחה לשמור על תזרים מזומנים חיובי בן 399 אלף דולר. לצד זאת, הסתכם ההפסד התפעולי שלה על 5.9 מיליון דולר (או 5.3 מיליון דולר בנטרול הפחתות חד פעמיות). ההפסד הנקי של החברה עמד על 5.5 מיליון דולר, לעומת רווח של 386 אלף דולר בתקופה המקבילה.

החברה מרעננה נסחרת היום בבורסת הנאסד"ק בשווי של 52 מיליון דולר – 5% תחת שווי המזומן שברשותה. בשנה האחרונה גילחו פעילי שוק ההון יותר מ- 50% ממחיר מניית החברה, אשר הונפקה לפני פחות משנתיים בשווי של 184 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות