אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיתון? פנטהאוז ברחוב הירקון נמכר בכ-110 מיליון שקל

מיתון? פנטהאוז ברחוב הירקון נמכר בכ-110 מיליון שקל

מדובר בדירת פנטהאוז דו מפלסית בפרויקט של החברות אלקטרה נדל"ן ואורנים פרויקטים ברחוב הירקון בתל אביב. הדירה המשתרעת על כ-1100 מ"ר נמכרה לתושב חוץ

12.05.2009, 09:30 | אורי חודי

רחוב הירקון בתל אביב ממשיך להצדיק את המוניטין שלו כאחד הרחובות היקרים בישראל גם בימי משבר כלכלי גלובאלי. דירת פנטהאוז דו מפלסית נמכרה לתושב חוץ בעבור סכום של כ-110 מיליון שקל בפרויקט SEA ONE שהולך ונבנה בפינת הרחובות הירקון והרברט סמואל. הדירה משתרעת על שטח של כ-1,100 מ"ר וסכום הרכישה משקף מחיר של כ-100 אלף שקל למ"ר.

הפרויקט המדובר שבנייתו אמורה להסתיים ב-2011 שייך לחברות אלקטרה נדל"ן ואורנים פרויקטים. במקום נבנה מגדל בן 23 קומות שיכלול דירות מגורים, חדרי מלון, שטחי מסחר וחניון.

מדובר ככל הנראה בדירה היקרה ביותר שנמכרה בישראל והיא מצטרפת לעסקאות נוספות שנעשו בשנים האחרונות במגדלי היוקרה של תל אביב. בין השאר נכללות במועדון היוקרתי דירה בפרויקט G של חברת גינדי החזקות שנמכרה בכ-55 מיליון שקל לשרי אריסון, דירה במגדל רוטשילד 1 של חברת חבס שנמכרה בעבור כ-67 מיליון שקל לעידן עופר, דירה נוספת במגדל G שנמכרה לתושב חוץ בעבור כ-41.5 מיליון שקל ודירה במגדל מאייר ברוטשילד שבונה חברת ברגרואין שנמכרה גם היא לתושב חוץ בעבור כ-64 מיליון שקל.

יזמי הפרויקט סירבו להגיב לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

15 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

14.
Who Really Cares
Who gives a crap about this deal. The majority can't even afford a 1 million Shekel apartment in this town - none available. The reality is that prices in Tel Aviv have skyrocketed with no reason. 3 years ago a 3 bed room apartment in Ramat Aviv sold for 250K Dollars and now people are asking and getting 375K Dollars. prices are sick! i would stay away from any investment here. Buy outside of Israel and rent here if you live here. Don't spend your hard earned shekels on concrete blocks that their prices are sure to fall soon
Dave  |  13.05.09
13.
תרגיל ביחסי ציבור,לא אמין
ששם הקונה נעלם ויזמים שמסרבים לענות על שאלות ,בעולם בו כל שמאי מקרקעין יכול להכנס למחשבי מס הכנסה ומס רכוש ולדלות את כל פרטי העסקאות בהפרש של מספר שבועות,,שווה רק בחזיתו לים ורחוק מאד משווה בחלקיו האחוריים.בפרויקטים האחרים של החברה באותו רחוב ובמיקום עדיף ,למשל בפנינת הים ניתן לקנות שפע של דירות בשליש מהמחיר למ"ר שמזה שמוצג בכתבה.
13.05.09
לכל התגובות