אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניסאן: נייצר מכונית חשמלית בתחילת 2010

ניסאן: נייצר מכונית חשמלית בתחילת 2010

מהודעת החברה עולה שבשנה הבאה ייוצרו במפעל החברה ביפן כ-50 אלף מכוניות חשמליות. במקביל, דיווחה החברה על הפסד נקי של 1.6 מיליארד יורו ב-2008

12.05.2009, 15:11 | תומר הדר

המכונית החשמלית של ניסאן תיוצר כבר בתחילת שנת 2010. כך הודיעה היום החברה בפרסום רשמי. המכונית החשמלית תיוצר במפעלי החברה ביוקוסוקה. עוד עולה מהודעתה של ניסאן שבמפעל ייוצרו בשנה הבאה כ-50 אלף מכוניות. מנועיהן של מכוניות ניסאן חשמליות והשנאים הקשורים אליהן ייוצרו במפעלי ניסאן ביוקוהאמה. הסוללות למכונית החשמלית של ניסאן יסופקו על ידי חברת AESC היפאנית.

בהודעתה מציינת ניסאן שלמרות ההודעה על היצור ביפאן החברה תמשיך לחפש אחר הזדמנויות ליצור של רכבים חשמליים בחו"ל. הודעתה של ניסאן אינה מקרית. מחר צפויה בטר פלייס לחשוף מתקן להחלפת סוללות לרכב חשמלי בעיר היפאנית יוקוהאמה.

לצד החדשות על פיתוח הרכב החשמלי, ניסאן גם מדווחת על הפסדים כספיים ניכרים. מסיכום תוצאותיה הפיננסיות של ניסאן לשנת 2008 עולה שהחברה רשמה אשתקד הפסד נקי של 233.7 מיליארד יין (1.62 מיליארד יורו). "המיתון והמשבר הכלכלי ממשיכים אך אנו מתחילים לראות סימנים של התאוששות בשוק האשראי, שנובעת מחבילות תמריצים ממשלתיות", אמר היום נשיא רנו ניסאן, קרלוס גוהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות