אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המיליונרים החדשים: ברשות השידור מציעים מיליון שקל לעובדים שיפרשו מרצונם צילום: בועז אופנהיים

המיליונרים החדשים: ברשות השידור מציעים מיליון שקל לעובדים שיפרשו מרצונם

מנכ"ל הרשות, מוטי שקלאר ויו"ר הרשות, משה גביש הציגו את עיקרי הרפורמה במסגרת דיון שנערך בוועדת הכלכלה. על פי הרפורמה צפויים לפרוש 700 עובדים מרשות שידור

13.05.2009, 13:24 | אמיר טייג
הרפורמה ברשות השידור הופכת את הפורשים למיליונרים. כל עובד רשות שידור שיפרוש מרצונו במסגרת הרפורמה צפויה לקבל פיצוי ממוצע של כמיליון שקלים, כך מעריכים מנכ"ל רשות השידור, מוטי שקלאר ויו"ר רשות השידור, משה גביש. הערכה זו הוצגה במסגרת הדיון שנערך היום בוועדת הכלכלה בה הוצגה הרפורמה ברשות. על פי רפורמה זו צפויים לפרוש 700 עובדים מרשות השידור, כאשר 380 מתוכם הם עיתונאים והיתר עובדים טכניים.

ועדת הכלכלה, בראשות חבר הכנסת אופיר אקוניס קבעה שעל הרפורמה להתבצע תוך שמירה על זכויות העובדים ובהידברות איתם. הוועדה ביקשה מהשר הממונה להופיע בהקדם בפני הוועדה כדי להציג את עמדת הממשלה לגבי התיקון לחוק רשות השידור שעיקרו שינוי מבנה המוסדות העיקריים ברשות. משרד האוצר כלל בחוק ההסדרים רפורמה נרחבת ברשות השידור. רפורמה זו עוררה את התנגדות גביש אשר טען כי היא תמוטט את הרשות. במקביל לרפורמה זו פועלים גביש ושקלר לקידום תוכנית הבראה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

26 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

24.
חפשו את השטיק בימי מאפ"י העליזים משם הכל התחיל
בימי מפא"י העליזים הכל היה פשוט היה פנקס(בדרך כלל אדום לצורך הזיהוי -זה משלנו) היתה יד (בדרך כלל של ספיר ז"ל אך גם אשכול ז"ל לא נפקד מהדרך. כן והיו חברים קרי חברי פלוגות הפועל של חושי ז"ל ואלמוגי ז"ל ,מי שלא זוכר את הביריונים הללו באחד במאי לא זוכר דבר, לאחר אחד במאי היתה להם תעסוקה בעיקר בפיצוץ אסיפות (ראשים) של בלי חרות ומק"י ,אתם ודאי שואלים מה הקשר לרשות השידור ולעיתונאים של הרשות ובכלל לעיתונאים? ובכן הם פשוט ידעו הכל ושתקו לפי הצו הדמוקראטי זה משלנו זה לא ,כך מפא"י הפכה למערך ושוב הכל אותו דבר ("איך טיפס הפשפש למעלה ,איך זה קרה שהגיע לממשלה ....ימי מאפ"י העליזים.לאחר מכן עבודה (כן עבודה בעיניים של סוציאליסטים לפי הכלל זה שלנו וזה גם כן.....ושוב דיין ז"ל חופר עתיקות לוקח גלוסקמאות בעזרת כילים של הצבא וגם לבסוף לוקח את אשתו השניה מעורך דין ירושלמי והיא משדרגת את העתיקות מול מוזיאון ישראל למיליוני שקלים או דולרים וילדי דיין ז"ל לא יודעים את נפשם ......הם קופחו לא להאמין? הכל לפי הכלל המפא"ינקי זה משלנו .......והעיתונאים פרט לאורי אבנרי רואים שומעים ושותקים -כלבי השמירה של הדמוקראטיה ,כן הם התעוררו כאשר ב1977 בגין ז"ל עלה במהפך לשלטון אז רעדו כל עמודי השלטון הדמוקראטי גם ברשות השידור יצא רץ אל מזכיר ההסתדרות לשעבר והלוחם לזכויות דמוקרטיות מר בן -אהרון ז"ל שיצא מהכרזה לא ניתן להם בכוח .....רק העיתונאים ברשות השידור שתקו האמינו שזו הדרך ....עכשיו יקבלו מיליוני שקלים ע"ח כל נידכא סוציאליסטי בישראל ותערב שנתם וזיקנתם -כן וכך הולכת תהילת עולם מפאיניקית לשמור את הכל מתחת לשולחן ולספר לציבור סיפורים מכאן ועד הודעה חדשה.
אר  |  13.05.09
לכל התגובות