אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארסן ונגר בדרך לריאל מדריד? צילום: בלומברג

ארסן ונגר בדרך לריאל מדריד?

מנג'ר ארסנל לא הכחיש שנפגש עם נשיא ריאל מדריד המיועד והוסיף שהעבודה עם פלורנטינו פרס עשויה להיות "מעניינת"

18.05.2009, 09:34 | סוכנויות הידיעות

המחויבות רבת השנים של ארסן ונגר לארסנל נראית חלשה מתמיד, לאחר שאתמול בלילה אמר בפומבי שהאפשרות לעבוד עם פלורנטינו פרס בריאל מדריד "מעניינת".

בצרפת מדווחים היום שהמאמן הצרפתי של ארסנל נפגש עם פרס, הנשיא המיועד של מדריד, בשבוע שעבר בפריס. פרס מעוניין בוונגר ל"פרויקט הספקטקולארי" שהוא מתכנן למדריד.

ונגר נשאל אמש בראיון בערוץ הצרפתי, TF1, בו הוא עובד כפרשן, אם הוא היה מעוניין לעבוד בריאל מדריד ותשובתו לבטח תפחיד אוהדי ארסנל ברחבי העולם. "עם פלורנטינו פרס כנשיא, הפרויקט שהוא מציע יכול להיות מעוניין מאוד עבור כל מאמן. אבל אני מעדיף לא לענות על כך".

כשנשאל ונגר בן ה-59 אם הוא מתכוון לכבד את חוזהו בארסנל שמסתיים ב-2011, הוסיף: "בדרך כלל אני נשאר עד סוף החוזה שלי".

זו הפעם הראשונה שוונגר לא מכחיש באופן פומבי ונחרץ ידיעות תקשורתיות בקשר למעבר אפשרי שלו לקבוצות יריבות. התזמון של דבריו אמורים להוות תמרור אזהרה עבור הנהלת קבוצת הפרמיירליג. אותה הנהלה, שהודיעה לו ביום חמישי בשבוע שעבר שיש לו רק 13 מיליון ליש"ט לחיזוק הקבוצה ושהוא צריך למכור שחקנים בשביל להגדיל את הקופה שלו לרכישת שחקנים בקיץ.

בשבוע שעבר יצא ונגר בביקורת נדירה על הקהל של ארסנל, שלא זכתה בתואר מאז 2005. "אני יושב כאן, עם קבוצה שהגיעה לארבע האחרונות באירופה, וכל יום אני מרגיש שאני הרגתי מישהו", אמר. "זה לא ייאמן. אני חושב לעצמי באיזה עולם הם חיים. הפסדנו למנצ'סטר יונייטד, שלה יש פי 10 יותר משאבים, זו לא בושה. הם הכי טובים בעולם".

קצת קשה להאמין שוונגר עשוי להחליף את ארסנל, בה הוא טיפח צד צעיר עם מחשבה לטווח הארוך, לטובת תרבות "הגאלקטיקוס" ופיטורי המאמנים של פרס בריאל מדריד. אבל ההערות שלו עשויות להיות מסר ברור למנכ"ל החדש, איבן גאזידיס, שהגיע הזמן להוציא כסף מהכיס ולחזק את הקבוצה.

ונגר אמר בקיץ הקודם שהוא צריך למכור לפחות שחקן אחד בסכום גדול בקיץ, אם הוא רוצה להשקיע בקבוצה. השנה, כך נראה, הוא צפוי למכור את עמנואל אדאביור כדי לרכוש שחקנים בעלי ניסיון.

בנושא קשור, 34 מתוך 150 תאי הצפייה באצטדיון "האמירייטס" מוצעים להשכרה בימים אלו, אחרי שתם חוזה השכירות בן שלוש השנים שלהם. העלות המינימלית של תא כזה היא 67 אלף ליש"ט לעונה. "הגרדיאן" מפרסם כי חוזי השכירות ב-12 מתוך תאי הצפייה המדוברים לא חודשו כיוון שהתאים היו שייכים לחברות מסחריות, שבעקבות המשבר הכלכלי החליטו לחתוך את תקציבי ההטבות לעובדים שלהן.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות