אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ג'קי בן זקן: החנות השלישית של גאפ תפתח בקניון ארנה בהרצליה

לדברי יו"ר מנופים פיננסים המחזיקה את ארנה: "גאפ תפתח 30 יום לאחר שתפתח החנות בתל אביב, בין דצמבר לינואר". הקניון המחודש ייפתח ברבעון השלישי של השנה ובו חנויות חדשות ביניהן גלי, סולוג, סקטור ו-RG

20.05.2009, 12:31 | גלי ברגר ואורנה יפת

ג'קי בן זקן, יו"ר ומבעלי מנופים פיננסים המחזיקה את קניון ארנה אמר כי החנות השלישית של מותג האופנה האמריקאי גאפ תפתח בקניון ארנה בהרצליה על שטח של 1,000 מ"ר במיקום מרכזי.

את גאפ מביאה לישראל אלביט הדמיה, ממנה קנה בן זקן את ארנה ביולי 2007 תמורת 538 מיליון שקל. "מדובר בחנות שתכלול את גאפ נשים, גברים ילדים ובייבי", אמר בן זקן, "היא תפתח 30 יום לאחר שתפתח החנות בתל אביב, בין דצמבר 2009 לינואר 2010. יש לנו הסכם איתם גם לגבי בננה ריפבליק שהקבוצה תביא בהמשך".

קניון ארנה נמצא בימים אלה בשלהי השיפוץ בו השקיעה מנופים 50-60 מיליון שקל. בין השאר פונו בתי הקולנוע ואזור המזון, אשר יהפכו לחניות, המבוכים שאפיינו את הקניון יושרו על מנת להקל את ההתמצאות בקניון, והוא יואר באמצעות פתיחת סקיילייטים.

"בארנה היו כמה בעיות שזיהינו, האחת הייתה בתפיסה של הקניון כיקר מאוד, השנייה במבנה, אנחנו מאמינים שהבעלים הקודמים עשו כמה טעויות בבינוי ובתמהיל, ושינינו אותו", הסביר בן זקן. לדבריו, שכר הדירה הממוצע בקניון בעת הרכישה עמד על כ-32 דולר למ"ר, שכר דירה נמוך מאוד יחסית לקניונים אחרים באזור בהם שכר הדירה הממוצע עומד על 50-60 דולר למ"ר. "חשבנו שאין לנו לאן לרדת יותר נמוך בשכר הדירה ולכן יש פוטנליאל גדול".

סולי סקאל, יו"ר ובעלי קבוצות סקאל שמפעילה 15 חנויות בקניון אמר כי "אנחנו משלמים פה שכר דירה גבוה יותר ממה שאנחנו אמורים בחוזה בגלל שהפדיונות שלנו כאן גבוהים יותר, ואנחנו משלמים אחוז מהמכירות. בממוצע אני משלם כ-50 דולר למ"ר בקניון ארנה".

בין החנויות שייכנסו פרט לגאפ נמצאת רשת גלי, סולוג, סקטור ו-RG, שתי רשתות שבן זקן קנה אותן באחרונה עקב קשיים. "אנחנו מנהלים מו"מ עם טויס אר אס ורשתות נוספות".

הקניון המחודש אמור להיפתח ברבעון השלישי של 2009. בהשקה מתכננת מנופים להשקיע בשנה הראשונה כ-10 מיליון שקל. בין השאר היא לקחה חסות ראשית בהיקף של כמיליון שקל בתוכנית הריאליטי פרויקט מסלול, שתעלה בקרוב ברשת. הזוכה בתוכנית שבוחרת את המעצב המוצלח ביותר יקבל חנות בקניון למשך שנתיים.

על המיתוג מחדש של קניון ארנה כקניון אופנה תחת השם Fashion Arena ועל הקמפיין הפרסומי אחראי משרד הפרסום ענבר מרחב שקד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות