אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי לוי בטקטיקת מלחמה חדשה: הנחות על נייר טואלט ודגני בוקר למפוטרי הייטק צילום: יובל חן

רמי לוי בטקטיקת מלחמה חדשה: הנחות על נייר טואלט ודגני בוקר למפוטרי הייטק

בעוד מתחריו, מגה בול ושופרסל דיל, ממשיכים להוריד את מחירי העוף והירקות ומרחיבים את ההנחות מאזור חיפה ונשר לכל הארץ, מציע לוי מוצרי "פרימיום", כהגדרתו, למפוטרי ההייטק, שרגילים לרכוש מוצרים ממותגים

21.05.2009, 16:52 | אורנה יפת

תחרות המחירים בין רשתות השיווק נמשכת. שופרסל דיל, אשר מכרה אתמול (ד') קילו עוף ב-9.90 שקלים בחלק מהסניפים, הורידה היום את מחירי העופות ל-4.99 שקלים בכל סניפיה ברחבי הארץ. קניית קילו עוף במחיר זה מותנית ברכישה במעל 150 שקל ומוגבלת לעד 4 קילו עוף.

בנוסף, מוכרת הרשת קילו עגבניות וקילו מלפפונים ב-99 אגורות, גם כן בקנייה מעל 150 שקל ובהגבלה עד 5 קילו בכל קנייה.

הבוקר הרחיבה גם רשת רבוע כחול את מבצעי העופות ומציעה בכל סניפי מגה בול קילו עוף ב-3.90 שקלים, בקנייה מעל 150 שקל. במגה בול מגבילים את הקנייה ל-1 קילו עוף בלבד. בנוסף, הורידה הרשת את מחירי העגבניות, המלפפונים והבצל ל-80 אגורות לקילו ומגבילה את הקנייה לעד 3 קילו.

רמי לוי, שבגינו נכנסו הרשתות לסחרור הזה, לא נשאר חייב ובתגובה הוריד את מחיר העוף ל-3.70 שקלים. "אם הם יורידו ל-3.90 אני אוריד מתחת", הגיב לוי. בנוסף, "כדי להקל על מפוטרי ההייטק, שרגילים לרכוש מוצרים ממותגים ומוצרי פרימיום", כדבריו של לוי, הוא יצא במבצעים על נייר טואלט קלינקס ב-18.90 שקל, במקום 34 שקל, קפה ג'ייקובס ב-24.90 שקל, במקום 34-48 שקל ודגני צ'יריוס של נסטלה ב-5 שקלים.

כמו כן, ממשיך לוי את המבצע על עוף ב-39 אגורות בסניף החדש בנשר והרחיב אותו גם לסניף בחיפה. במקביל, בכל סניפי שיווק השקמה בארץ ימכור לוי גבינות לבנות 500 גרם של תנובה ושטראוס ב-50 אגורות, עד לחג שבועות, ללא התניה בקניה כלשהי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

29 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

28.
מר לוי היקר
מבחינת שיווקית אני מוריד את הכובע בפניך הגעת לכותרות בטלויזיה ובאינטרנט בלי לשלם בתמורה ישירה לאף גורם כזה. אך בוא ניהיה ריאלים - לטווח הקצר אתה יכול להרשות לעצמך לעשות משחקי מחירים כאילו שאתה מפסיד על מנת לשווק את הסניף אך לטווח ארוך שזה כמה חודשים עד שנה קדימה אתה תיהיה חייב להעלות את המחירים ואפילו יותר יקר ממתחריך אך יש לזכור דבר אחד עם ישראל היקר אם הטיקונים הגדולים ישיבו מלחמה לאורך זמן זה מר לוי היקר יפשוט את רגלו מה שיגרום לגל פיטורים נוסף במשק לכל עובדיו ואז הטיקונים הגדולים לא יהיו נדיבים להוזיל מחירים כי כבר לא יהיה חכמולוג ששובר מחירי שוק וכי מחיריהם של הגדולים כבר די מתואמים לסיכום - תורת המשחקים כל הכבוד לך על המהלך אתה מאותת להם אל תתעסקו איתי אך שהעצבים של המנכלים יעלו אתה מוזמן לחפש עבודה באחד מסניפיהם בתור עוזר ירקן יום טוב לכולם
מבין בתורת המשחקים , מרכז  |  26.05.09
לכל התגובות