אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכירת הפועל ירושלים לקטמון: נאסף רק חלק קטן מהסכום הנדרש

מכירת הפועל ירושלים לקטמון: נאסף רק חלק קטן מהסכום הנדרש

ראשי הפועל קטמון מתקשים לגייס את ה-700 אלף שקל שהם צריכים כדי לרכוש 50% מהפועל ירושלים

24.05.2009, 12:01 | מיקי פלד

המסע של אוהדי הפעל קטמון לרכוש את "קבוצת האם", הפועל ירושלים, נתקל בקשיים.

בפנייה לאוהדי הקבוצה כתב אורי שרצקי, ממייסדי הפועל קטמון, כי נכון ליום חמישי האחרון נאספו עשרות אלפי שקלים, מתוך סך של 700 אלף שקל אותם אמורים להעביר האוהדים להפועל ירושלים על-מנת שירכשו 50% ממניות המועדון מידי ויקטור יונה ויוסי סאסי, הבעלים הנוכחיים של הקבוצה.

כל אוהד מתבקש לקנות את חלקו במועדון בסכום של 1,000 שקל, שיקנה לו גם מנוי לעונה הבאה. האוהדים צריכים לאסוף את מלוא הסכום בשבועיים הקרובים.

שרצקי כתב: "אני לא רוצה לחשוב על מצב שבו אוהדי הפועל ירושלים בכדורגל קיבלו הזדמנות נדירה להציל את קבוצתם, ולא הצליחו למכור 700 מנויים. ושיהיה ברור: ככל שקופת רואה החשבון תלך ותתמלא, הלחץ של סאסי ויונה לגמור את הסיפור ילך ויגדל. לכן - אנא העבירו את הצ'ק בהקדם האפשרי, עוד לפני חג שבועות".

לפני כשבוע נחתם הסכם בין אוהדי הפועל קטמון לבין סאסי, על-פיו הם ירכשו את חלקם של הבעלים בהפועל ירושלים וישלטו למעשה בקבוצה. אם המהלך יצליח, רואים בכך אוהדי קטמון הצלחה גדולה שכן למטרה זו הוקמה הקבוצה. בעוד האוהדים אוספים כסף, מתנהל משא-ומתן מול סאסי על-מנת שזה יקח על עצמו כל חובות שיתגלו בעתיד ושנוצרו בתקופה בה הוא שלט במועדון.

אוהדי קטמון מעוניינים גם למצוא בתי עסק שירצו לתת חסות להפועל ירושלים שלאחר השתלטות האוהדים עליה ומחפשים גם משרד ממנו יוכלו לעשות שיחות טלמרקטינג. איסוף הכספים נעשה אצל רו"ח עודד זקס, המסייע לקבוצה, כמו גם בדוכנים, שהקימו האוהדים בקניון מלחה ובמסעדת אנג'ליקה בעיר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות