אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברבוע כחול מלמדים את השוק: מלחמה זה לא רק מחירים צילום: צביקה טישלר

ברבוע כחול מלמדים את השוק: מלחמה זה לא רק מחירים

אמות השקעות, המשכירה לרבוע כחול מבנה ברחוב ויצמן בגבעתיים, מעוניינת להעבירו בהסכם שכירות חדש לרשת שופרסל בחודש נובמבר הקרוב. החודש החליטו ברבוע כחול: לא מתפנים

25.05.2009, 17:42 | גלי ברגר

המלחמה בין רשתות השיווק לא מסתיימת בעופות ובמחירים, אלא עוברת גם לשטחי מרכולים. רבוע כחול מסרבת לפנות סניף שהחוזה שלה בו צפוי להסתיים והוא אמור לעבור לשופרסל, כך טוענת אמות השקעות בתביעה שהוגשה היום (ב') לבית המשפט, באמצעות עו"ד עופר צור, ממשרד גורניצקי ושות'.

רבוע כחול עומדת לאבד לטובת שופרסל שבעה סניפים ברחבי הארץ. הסניף המדובר נמצא ברחוב ויצמן בגבעתיים והוא הראשון בו מסתיים החוזה מתוך שבעת הסניפים.

אמות השקעות משכירה לרבוע כחול כעשרים מרכולים ברחבי הארץ. לפני כשנתיים וחצי היא פנתה לרבוע בבקשה להאריך את החוזים לעשר שנים נוספות, תוך דרישה להעלות באופן משמעותי את שכר הדירה בהם. ברבוע כחול סירבו לעשות זאת ואמות השכירה את אותם סניפים לשופרסל.

לפי הבקשה שהוגשה לבית המשפט, שלחה אמות במרץ 2009 מכתב לרבוע כחול, בו היא מזכירה כי החוזה ביניהן בסניף בגבעתיים אמור לפוג בנובמבר השנה. רק בתחילת חודש מאי מסרה רבוע כחול תשובה, ממנה עלה כי אין בכוונתה לפנות את הנכס במועד סיום ההסכם.

"החברה הודיעה כי אינה מתכוונת לפנות את המרכול במועד סיום השכירות החוזית, אלא להישאר שם למשך עשר שנים נוספות, ללא שיש בידה כל הסכם שכירות נוסף", אמר צור. "יחד עם זאת, משנתבקש רבוע כחול להציג הסכם נוסף, שלטענתו נחתם, נאלם דום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות