אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סלטי שמיר: ביהמ"ש אישר צו מניעה זמני כנגד המנכ"לים

סלטי שמיר: ביהמ"ש אישר צו מניעה זמני כנגד המנכ"לים

הצו אוסר על יעקב גינצבורג ועמירם גיא "לבצע כל פעולה שלא במסגרת זכויות החתימה, לבצע כל דיספוזיציה במניות החברה שאינן בבעלותן, להפריע לעבודת הדירקטוריון או להפריע לעבודת המנכ"ל

27.05.2009, 17:35 | גלי ברגר

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל את בקשת הסעדים הזמניים של האחים ויליגר, בעלי השליטה בוילי פוד, בנושא סלטי שמיר. השופט זפט אישר להוציא צו מניעה זמני האוסר על יעקב גינצבורג ועמירם גיא, המנכ"לים המשותפים של החברה, "לבצע כל פעולה שלא במסגרת זכויות החתימה, לבצע כל דיספוזיציה במניות החברה שאינן בבעלותן, להפריע לעבודת הדירקטוריון, להפריע לעבודת המנכ"ל, או למנוע מסמנכ"ל הכספים של החברה להשתתף בדיונים שייקבעו לאישור הדו"חות הכספיים של החברה".

כמו כן פסק השופט כי על גינצבורג וגיא לשלם שכר טירחה של 30 אלף שקל עבור עורכי הדין. את וילי פוד מייצגים בתיק עורך הדין מיכאל וקנין ועורכת הדין חדווה כהן הרמתי ועורך הדין עודד אופק ממשרד מ.פירון ושות'.

זפט ציין כי דרך התנהלותם של יעקב גינצבורג ועמירם גיא להכרעת המחלוקת אינה דרך מקובלת ויש בה משום עשיית דין עצמי ונטילת הדין לידיים.

ביום חמישי שעבר הגישו האחים יוסי וצביקה ויליגר, בעלי השליטה בוילי פוד בקשה לסעדים זמניים נגד יעקב גינצבורג ועמירם גיא, המכהנים כמנכ"לים משותפים בסלטי שמיר ואשר מכרו לוילי פוד 51% מהחברה, בטענה כי ביטול הסכם המכירה עליו הודיעו השניים לויל פוד אינו חוקי, וכי הם פוגעים בהתנהלות החברה ולכן ביקשו מספר סעדים זמניים.

בית המשפט יצטרך לדון בעתיד בנושא של ביטול ההסכם - האם הוא קביל או לא בהמשך. וילי פוד טוענים כי השניים הציגו להם מיצגי שווא בנוגע לתוצאות הפעילות ולכן עליהם להשיב 2.4 מיליון שקל ששולמו כמקדמה. בתשובה שהגישו גינצבורג וגיא לבית המשפט, באמצעות עורך דין מישל וקנין, נטען כי האחים ויליגר ניסו לפגוע ברווחיות החברה, והפרו את הסכם המכירה בכמה אופנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות