אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ווסטהאם בבעלות חדשה

ווסטהאם בבעלות חדשה

חברת אחזקות איסלנדית לקחה את המועדון מידי ביורגולפור גודמונדסון והודיעה שהיא מבטיחה את היציבות הפיננסית של המועדון לטווח הרחוק

08.06.2009, 12:46 | סוכנויות הידיעות

חברת אחזקות איסלנדית השלימה את ההשתלטות על ווסטהאם, קבוצת הפרמיירליג מלונדון, זאת לאחר שהבעלים, ביורגולפור גודמונדסון, לא הצליח למצוא רוכש אחר לקבוצה, הנמצאת בחובות של כ-45 מיליון ליש"ט.

החברה, בשם CB Holding תנהל את ווסטהאם וכבר הודיעה שמטרתה להבטיח את היציבות הפיננסית של המועדון לטווח הרחוק.

גודמונדסון היה חייב כ-100 מיליון ליש"ט לבנק שטראומור, שהקים את החברה שתנהל את הקבוצה בהיעדר בעלים. סקוט דיוקסברי, יו"ר ווסטהאם, יישאר האחראי על המועדון.

אנדרו ברנהארד, מנהל בבנק אמר: "יש לנו את אחד מצוותי האימון הטובים באנגליה - ג'יאנפרנקו זולה וסטיב קלארק והקבוצה תהיה נהדרת - מיקס של שחקנים צעירים מהאקדמיה ושחקנים בעלי ניסיון". ברנהארד הוסיף שהמועדון ינוהל במסגרת ההכנסות שלו ותהיה השקעה ניכרת בהשקעות.

הקבוצה ממזרח לונדון סוגרת את הפרק של גודמונדסון במועדון. הוא רכש אותו ב-85 מיליון ליש"ט לפני שלוש שנים ולקח על עצמו חוב של 22 מיליון ליש"ט.

בנושא קשור, ניוקאסל יונייטד, שירדה לליגה השנייה, נכנסה לתהליך מכירה רשמי. מייק אשלי, הבעלים, מעוניין ב-100 מיליון ליש"ט עבור המועדון. שלוש קבוצות רוכשים מעוניינות כרגע בקבוצה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות