אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייל דרור מונה לסמנכ"ל מכירות בשטראוס ישראל

אייל דרור מונה לסמנכ"ל מכירות בשטראוס ישראל

דרור יחליף בתפקידו את ציון בלס שמונה לתפקיד מנכ"ל שטראוס ישראל, במקום גדי לסין שמונה לנשיא הקבוצה

08.06.2009, 16:00 | אורנה יפת

שטראוס ממשיכה בסבב מינוי בכירים מתוך החברה. אייל דרור מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות בשטראוס ישראל. דרור יחליף בתפקידו את ציון בלס שמונה לתפקיד מנכ"ל שטראוס ישראל במקום גדי לסין שמונה לנשיא הקבוצה. בשטראוס מייחסים חשיבות גבוהה למערך המכירות ובחברה מינו לא פעם אנשי מכירות לתפקיד מנכ"ל.

דרור עובד בחברת שטראוס משנת 2001 ומילא תפקידים שונים בתחום המכירות. בין היתר היה מנהל מותג השוק המוסדי והקים את ערוץ ה-"On the Go" (צריכה על הדרך בחנויות נוחות וקיוסקים). ב-2003 הקים את התחום המאוחד של שטראוס-עלית מחוץ לבית במסגרתו אוחדו ערוצי ה-On the Go והשוק המוסדי. בנוסף, שימש כחבר הנהלת חטיבת המכירות.

דרור ייכנס לתפקיד החדש ב-15 ביולי 2009. בתפקידו הנוכחי משמש דרור משנת 2008, כמנהל השוק הפרטי ומערך ההפצה המצוננת של שטראוס. דרור (38 נשוי ואב לשתי בנות), בוגר תואר ראשון בתקשורת וניהול ובעל תואר מוסמך MBA עם התמחות בשיווק, מהמכללה למינהל.

ציון בלס, מנכ"ל שטראוס ישראל הנכנס, אמר: "אני שמח למנות בראש מערך המכירות של שטראוס ישראל מנהל אשר צמח בחברה. נסיונו של אייל דרור בשילוב עם כישורי המנהיגות וההובלה שלו הופכים אותו למועמד המתאים ביותר להוביל את מערך המכירות של שטראוס ישראל תוך חיזוק המעמד התחרותי שלנו בישראל".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות