אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפועל קטמון מתחילה מחדש

הפועל קטמון מתחילה מחדש

הקבוצה הישראלית הראשונה בבעלות אוהדים נפרדה ממבשרת ציון ותתחיל את דרכה לפסגה מליגה ג'. זאת לאחר שכשלה בניסיון האיחוד עם הפועל ירושלים

15.06.2009, 08:55 | מיקי פלד

אוהדי הפועל קטמון החלו בהכנות לרישום הקבוצה לעונה הבאה בליגה ג', לאחר שהמשא-ומתן עם יוסי סאסי לקניית חלקו בהפועל ירושלים התפוצץ. העמותה תיפרד ממבשרת ציון לאחר שנתיים ותצא לדרך חדשה כהופעל קטמון ירושלים, בתקווה גם לזכות לנתח מתקציב הספורט של העירייה.

לצורך כך, יחלו האוהדים בשבועות הקרובים בגיוס כספים, בעיקר על-ידי מכירת דמי חבר בעמותה בסכומים של 500 עד 1,000 שקל. בהנחה וימשיכו 500 החברים שהיו עד כה, צפוי לקבוצה תקציב נאה של כ-300 אלף שקל, אליהם התווספו תקציבי חסויות ותקציב עירוני אם יינתן כזה.

בקבוצה אומרים כי הם הסיקו מסקנות מהבעיות הניהוליות של השנתיים האחרונות ולכן הוחלט על שינוי פירמידת קבלת ההחלטות, כדי שתתרכז בידי מספר מצומצם יותר של אנשים. מבנה הנהלת הקבוצה הצפוי הוא ועד מנהל של שלושה חברים שייבחר על ידי חברי העמותה, כאשר מתחתיו יפעלו כמה ועדות, שבכל אחת מהן שלושה חברים (כספים, שיווק, נוער, קשר עם הקהילה וביקורת).

המשא-ומתן בין אנשי קטמון לסאסי, המחזיק בהפועל ירושלים, התפוצץ, לטענת קטמון, לאחר שסאסי נסוג בו מתנאי הרכישה שנקבעו קודם לכן ולא הסכים לחתום על מסמך שיחייב אותו להשלים חובות מתקופתו שייתגלו לאחר המכירה.

לטענת עו"ד גידי קורן, שייצג את אנשי קטמון, חובות העבר של הקבוצה לא עומדים על כ-3.5 מיליון שקל כפי שנראה היה בתחילה, אלא קרוב יותר ל-5 מיליון שקל.

כמו כן, לטענת עו"ד קורן, התברר שנלקחו כספים על חשבון העונה הבאה מחשבונה של הפועל ירושלים. לכן, אומר עו"ד קורן במכתב שנשלח אל אנשי קטמון, "כאשר תקציב המינימום (לליגה הלאומית; מ.פ.) עומד על כ-2.7 מיליון שקל ואין כל התחייבות מצד סאסי לקחת חלק בו, לא קיימים מקורות למימון העונה הבאה ולא תהיה כל אפשרות מעשית לעמותת האוהדים לנהל את הקבוצה בהתנהלות כלכלית מאוזנת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות