אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשו עסקה מסחרי צילום: אריאל בשור

עשו עסקה מסחרי

צומת ספרים פתחה חנות חדשה בקניון הזהב בראשון לציון, על שטח של 110 מ"ר. דמי השכירות - 40 דולר למ"ר

16.06.2009, 08:55 | מערכת כלכליסט

עכו: רשת קרביץ פותחת את החנות ה־68 שלה בקניון עכו. החנות החדשה משתרעת על 80 מ''ר, ומושכרת מדלק נדל''ן לפי 30 דולר למ''ר לחודש.

נס ציונה: חנות הנעליים פפאיה פותחת סניף במתחם ישפרו סנטר. החנות החדשה משתרעת על שטח של 40 מ"ר, ודמי השכירות במקום הם 120 שקל למ"ר לחודש. חוזה השכירות נחתם לשלוש שנים עם אופציה לעוד חמש שנים.

נס ציונה: חנות ג'וסי למיצים פותחת דוכן במתחם ישפרו סנטר. הדוכן משתרע על שטח של 8 מ"ר ודמי השכירות במקום עומדים על 225 שקל למ"ר לחודש. חוזה השכירות במקום נחתם לשנתיים עם אופציה לעוד שנתיים.

חיפה: רשת הפנינג שכרה חנות בקניון Cinemall. החנות משתרעת על שטח של 85 מ"ר בקומה השנייה, ומושכרת בדמי שכירות של 220 שקל למ"ר לחודש. דמי הניהול עומדים על 59 שקל למ"ר לחודש. חוזה השכירות נחתם לחמש שנים עם שתי אופציות לחמש שנים האחת.

כפר סבא: רשת האיפור והטיפוח מאדינה מילאנו פותחת סניף בקניון G בכפר סבא. הסניף החדש ישתרע על שטח של 45 מ"ר ודמי השכירות במקום עומדים על 240 שקל למ"ר. חוזה השכירות נחתם לתקופה של שלוש שנים.

באר שבע: רשת הסושי־בר אצה פותחת סניף חדש במרכז one. שטח הסניף החדש יהיה 40 מ"ר והשכירות החודשית תעמוד על 62.5 דולר למ"ר.

ראשון לציון: רשת צומת ספרים פתחה חנות חדשה בקניון הזהב. החנות החדשה משתרעת על שטח של 110 מ"ר ודמי השכירות במקום הם 40 דולר למ"ר. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות