אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק "קאחה מדריד" נתן הלוואה בשווי 76.6 מיליון יורו לריאל צילום: איי אף פי

בנק "קאחה מדריד" נתן הלוואה בשווי 76.6 מיליון יורו לריאל

פלורנטינו פרס, נשיא המועדון, ישתמש בכספי ההלוואה לטובת המשך מסע הרכש של הקבוצה

16.06.2009, 09:22 | סוכנויות הידיעות

בספרד מתחילים להבין מאיפה מגיעים הכספים שריאל מדריד מוציאה על רכישת הסופרסטארים כריסטיאנו רונלדו (94 מיליון יורו) וקאקה (68 מיליון יורו).

רמון קלדרון, הנשיא הקודם של ריאל מדריד, אמר בראיונות לעיתונות המקומית כי הקצה 90 מיליון יורו מהרווחים של ריאל מדריד על מנת "שישבו בצד" ומטרתם העיקרית היתה רכישת רונלדו. כיום נודע שקאחה מדריד, הבנק הגדול בספרד, העניק הלוואה בשווי 76.6 מיליון יורו לריאל מדריד.

לפי דיווחים נוספים, בנק סנטנדר נתן הלוואה נוספת לריאל בשווי של כ-74 מיליון יורו.

ההלוואות הובטחו כבר באפריל, עוד לפני שפרס נבחר באופן רשמי לנשיאות המועדון. שר האוצר הספרדי הביע הפתעה מההלוואה.

ההלוואה, שקיבלה את אישור דירקטוריון הבנק, תעזור לריאל לממן את רכישת הסופרסטארים. על  לפי הדיווח, ההלוואה נלקחה כנגד הסכם זכויות השידור של ריאל בליגה הספרדית עם "מדיהפרו", שמבטיח למועדון כ-600 מיליון אירו בארבע העונות הקרובות, ולא כנגד הכנסות עתידיות שקשורות בקאקה ורונלדו.

בנוסף, מתכננת ריאל מכירה כללית של שחקניה. "הגרדיאן" מפרסם הבוקר כי הגיע לידיו פקס שבו מפרטת ריאל את רשימת השחקנים שאותם היא מעוניינת למכור.

אריאן רובן, רוד ואן ניסטלרוי, ווסלי סניידר, קלאס יאן הונטלאר, גבריאל היינצה, רפאל ואן דר וארט, רויסטון דרנטה, מהמודו דיארה וחבאייר סביולה - כולם אמורים לעזוב את הסנטיאגו ברנבאו הקיץ, במטרה לרענן את הסגל ולאזן את התקציב.

ההלוואה ומכירת השחקנים תסייע לריאל מדריד להמשיך במסע הרכש של הנשיא פלורנטינו פרס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות