אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התיק הופך לפארסה? סנגוריו של קצב לא הגישו תשובה לאישום נגדו צילום: עמית שאבי

התיק הופך לפארסה? סנגוריו של קצב לא הגישו תשובה לאישום נגדו

זאת, למרות שהיו אמורים לעשות כן עד היום לפני הצהריים. עוה"ד נאבקים, כזכור, בהחלטת בית המשפט לקיים את הדיונים ארבע פעמים בשבוע

21.06.2009, 17:22 | איתי הר אור

סנגוריו של נשיא המדינה לשעבר, משה קצב, לא הגישו לבית המשפט המחוזי את תשובתו של קצב לכתב האישום, הכולל עבירות מין ואונס, זאת למרות שהיו חייבים לעשות כן, על פי החלטת בית המשפט, עד להיום (א') בשעה 12:00.

ככל הנראה, התשובה לאישום לא הוגשה, עקב מאבקם של הסנגורים בקביעת בית המשפט לקיים את הדיונים במתכונת של 4 פעמים בשבוע, וכתוצאה מכך שאלה מבקשים להוכיח כי אכן לא הצליחו לעמוד בלוח הזמנים שקבע בית המשפט.

במקום הגשת התשובה לאישום, ביקשו סנגוריו של קצב לקיים לו שימוע בשנית ונימקו את בקשתם בכך, שמאז תחילת הפרשה והשימוע הקודם שנערך לנשיא לשעבר, התחלפו פרקליט המדינה והתובעים מטעם הפרקליטות.

הבקשה הוגשה לאחר שבית המשפט המחוזי דחה את בקשתם של הסנגורים ציון אמיר, אביגדור פלדמן ואברהם לביא להתפטר מייצוגו של קצב. על החלטה זו הגישו הסנגורים ערעור לבית המשפט העליון. לפני שבוע אף דחה ראש הרכב השופטים, ג'ורג' קרא, את בקשת הסנגורים לדחות בשבועיים את מועד הגשת התשובה לאישום.

גורמים המקורבים לתיק מסרו כי הסיבה לאי הגשת התשובה לאישום נובעת מכך שהפרקליטות טרם העבירה לידי צוות ההגנה את מלוא חומר החקירה שביקש, ועל כן לא יכלו להגיב לכתב האישום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות