אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איציק שנידובסקי מועמד לתפקיד מנכ"ל אנליסט צילום: בועז אופנהיים

איציק שנידובסקי מועמד לתפקיד מנכ"ל אנליסט

שנידובסקי וגדי גרינשטיין יעזבו את מיטב לאחר שפרשו מתפקיד המנכ"לים המשותפים של בית ההשקעות

24.06.2009, 21:02 | הדר רז

איציק שנידובסקי וגדי גרינשטיין יעזבו את מיטב לאחר שפרשו מתפקיד המנכ"לים המשותפים בבית ההשקעות. השניים היו אמורים למלא את התפקיד במסגרת המיזוג בין מיטב ובית ההשקעות גאון. לפיכך, גאון ומיטב יקימו ועדת לאיתור מנכ"ל לבית ההשקעות הממוזג, ואבנר סטפק ימשיך לכהן בתפקיד עד שיוחלט על מינוי חדש. 

שנידובסקי יעזוב את מיטב לאחר כעשר שנים, במהלכן כיהן, בין היתר, כמשנה למנכ"ל החברה, ויעבור לתפקיד ניהולי בכיר אחר בשוק ההון. ל"כלכליסט" נודע כי הוא מועמד לתפקיד מנכ"ל אנליסט. גרינשטיין, שהיה מנכ"ל בית ההשקעות גאון, יעזוב גם כן את בית ההשקעות.

בחודש מרץ השנה נחתם ההסכם למיזוג בין בתי ההשקעות מיטב וגאון, כאשר בית ההשקעות הממוזג ינהל נכסים בהיקף של כ-15 מיליארד שקל, ויתבסס על המותג "מיטב". לפי ההסכם, מיטב יחזיק ב־70% מבית ההשקעות הממוזג וגאון ב־30%. מאז נודע כי מיטב מקיים משא ומתן נוסף עם ישיר בית השקעות.

 

צבי סטפק ממשיך לכהן יו"ר פעיל. שי פרמינגר, מנכ"ל קבוצת גאון ויו"ר גאון שוקי הון, ישמש כסגן יו"ר ללא שכר בגוף הממוזג.

ממיטב וגאון נמסר כי "בתי ההשקעות מיטב וגאון נערכים למיזוג ביניהם, שצפוי להיות מושלם בקרוב. בעלי המניות במיטב ובגאון מינו ועדה לאיתור מנכ"ל חיצוני לבית ההשקעות הממוזג, הכוללת את צבי סטפק, שי פרמינגר ואבנר סטפק, שימשיך לכהן כמנכ"ל בית ההשקעות עד למינויו של המנכ"ל החדש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
איציק הפתעה, גדי לא
איציק עשה עבודת קודש במיטב במשך שנים ועזר להביא אותה לאיפה שהגיעה.לכן מפתיע שלא נשאר כמנכ"ל יחיד. גאון הייתה מהפחות טובות מבין בתי ההשקעות בתקופתו של גרינשטין במדד התשואה ללקוח. ולכן מפתיע שגרינשטיין שרד שם שנתיים. יתכן ושי פרמינגר שהוא תותח הבין לבסוף את הענין. עם יחסי ציבור לא ניתן להצליח לאורך זמן.
שוקי , חצי הפתעה  |  25.06.09
2.
גדי , אין אין עלייך !!!!!!
האחד והיחיד , מוערץ ונאהב ע"י כולםםםםםםם גדי צר לנו על שקרה ובאמת כנראה שזה רק לטובה אוהבים אותך ומקוים שבעתיד הקרוב נעבוד שוב יחד וכולכם -- רק תדעו גדי מצליח ויצליח רק בגלל האיש שבו המסירות וההתייחסות לכל עובד ועובד לכל לקוח ולקוח . יישר כח !!!!!!!! "ואתה עלית על כולם !!!!!
מעריצה גם כן , ת"א  |  25.06.09
1.
גדי גרינשטיין -
מדובר באחד האנשים הכי מוכשרים,תותחים ומדהימים ויותר מהכל - האדם בעל הלב הכי זהב ורחב בשוק ההון המקומי בפרט ובעולם העסקים בכלל!! כל חברה שמוותרת על שירותיו - היא חברה שלא יודעת להעריך מספיק מה יש לה בידיים. בקיצור - הכל זה לטובה, וגדי מוכשר בטירוף כדי שיימצא כבר חברה אחרת לנהל! אוהב ומעריץ!
מעריץ , ישראל  |  24.06.09