אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

אטיאס למבקרי הרפורמה במנהל: לא נחלק קרקעות לעשירים

שר השיכון דיבר בכנס המושבים, אליו באו היום כ-300 מושבניקים ודרשו השוואת תנאים בזכויות כמו תושבי העיר

25.06.2009, 17:03 | דותן לוי

כ-300 מושבניקים מרחבי הארץ הגיעו לכנס התאחדות המושבים שעסק ברפורמה במינהל מקרקעי ישראל ובזכויות המושבים בקרקעות עליהן הן יושבים. בכנס נאמו שר הביטחון אהוד ברק, שהסכים עם הנוכחים כי אין כל סיבה שהמושבים יקבלו תנאים שונים מאשר בעיר, וכן שר החקלאות שלום שמחון ושר השיכון והבינוי אריאל אטיאס.

הרפורמה המוצעת במינהל מקרקעי ישראל מתייחסת בהרחבה להעברת הבעלות על דירות ושטחי מגורים במגזר העירוני המהווה כ-1% משטח המינהל, אך אינה מתייחסת כלל בשלב זה להעברת הבעלות על קרקעות ההתישבות העובדת – מושבים וקיבוצים. בשלב זה, כך על פי הרפורמה הכוונה היא להמתין עד להחלטת בג"צ בנושא.

אטיאס ניצל את הבמה שניתנה לו על מנת להסביר את מהות הרפורמה במנהל, וצין כי אחת המשימות המרכזיות בה היא המלחמה בסחבת ובבירוקרטיה. כמו כן דחה אטיאס את מבקרי הרפורמה, בפרט את הביקורת לפיה הרפורמה תיטיב עם בעלי ההון על חשבון המדינה והאזרחים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

15.
לזוגות צעירים נא להציף את לישכת השר בזירוז פיתרון
משרד השיכון שהוא גם אמון על הקרקעות (מנהל מקרקעי ישראל) צריך לתת את הפיתרון לזוגות צעירים שזוהיא דירתם הריאשונה ואין להם אפשרות לקנות במיליון ש"ח יש אתר ומספרי טלפון זמינים נא להציף את המערכת במציאת פיתרונות מהירים ויעילים לא להיתעצל ולגלגל את המהפכה מי שממשיך לשפר דיור ורק מוסיף סכום סימלי של שידרוג מודעה זו לא פונה אלו
זוג צעיר , מרכז  |  28.06.09
לכל התגובות