אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סופו של מלך הפופ: מייקל ג'קסון הלך לעולמו בגיל 50 צילום: בלומברג

סופו של מלך הפופ: מייקל ג'קסון הלך לעולמו בגיל 50

אחד מכוכבי הפופ הגדולים בהיסטוריה הלך הלילה לעולמו. כלי התקשורת בארה"ב דיווחו כי ג'קסון פונה מביתו לאחר שלקה בדום לב. בדרך לבית החולים בוצעה בו החייאה, אך ללא הועיל. בימים אלה ערך חזרות למופע חדש

26.06.2009, 08:17 | אור ברנע, ynet

הלם בעולם המוזיקה: מלך הפופ מת. הזמר מייקל ג'קסון (50) הלך לעולמו בבית החולים UCLA בלוס אנג'לס. ג'קסון הובהל למקום לאחר שלקה בדום לב בביתו. על פי הדיווחים הוא הספיק להזעיק צוות חירום רפואי שביצע בו החייאה בדרך לבית החולים, אך זו לא צלחה.

הלך לעולמו. ג הלך לעולמו. ג'קסון | צילום: רויטרס הלך לעולמו. ג

בערוצים השונים בארצות הברית דווח כי מיד עם הגיעו לבית החולים נקבע מותו. פתולוג מטעם בית החולים סיפר לרשת "סקיי ניוז" כי ניתוח לאחר המוות יתבצע בסופ"ש. ג'קסון הותיר אחריו שלושה ילדים: פרינס מייקל ופאריס-קתרין שאמם היא דבי רו ופרינס מייקל השני, שזהות אמו מעולם לא נחשפה, אך על פי פרסומים שונים מדובר בהפריה מלאכותית שנעשתה עם אם פונדקאית.

על פי האתר TMZ, השיחה למוקד החירום הגיעה מביתו בהולמבי הילס שבלוס אנג'לס. אמו של ג'קסון נסעה בעקבותיו לבית החולים. חבר המשפחה סיפר לאתר כי עם הגיעו, ג'קסון היה "במצב רע מאוד" וכך גם אישר אביו, ג'ו ג'קסון. אחותו של ג'קסון, לה-טויה, נראתה יוצאת בוכה מבית החולים זמן קצר לאחר פרסום הדיווחים הראשוניים על מצבו.

 

מהומה גדולה התרחשה מחוץ לבית החולים, עם הגיעו של הזמר הנערץ למקום. אתר TMZ דיווח כי רבים צעקו אל עבר הצוותים הרפואיים "אתם חייבים להציל אותו". זמן קצר לאחר מכן התגודדו מאות מעריצים במקום, וערכו טקס זיכרון מאולתר לכוכב. גם בצדה השני של ארצות הברית, בטיימס סקוור שבניו-יורק, נרשמו התגודדויות ספונטניות של מעריצים המומים המבכים את מותו ושרים את שיריו.

גלר: "אני לא יכול להאמין"

 

אורי גלר, חברו הישראלי הטוב של ג'קסון, אמר הערב לרשת "סקיי ניוז" הבריטית: "כמו כל העולם, אני המום וחסר מילים. כולם ציפו שהוא יבוא לאנגליה להופעה. הוא היה במצב בריאותי טוב. כל הימים האחרונים הוא התכונן להופעה, עשה חזרות. אני הרוס, אני בשוק. זה כל מה שאני יכול לומר. הוא היה השושבין שלי בחתונה. אני לא יכול להאמין למה שאני שומע ורואה. אני עדיין לא רוצה להאמין לזה. אני רוצה לשמוע את זה מפיו של רופא או בן משפחה". בנוסף לגלר הגיעו אל בית החולים בני משפחתו של ג'קסון, כמו גם כמה מחבריו הקרובים, ביניהם הכוכבת הוותיקה אליזבט טיילור.

מזה שנים רבות, דיווחים שונים נמסרו על מצבו הבריאותי הרעוע של ג'קסון. האחרון התקבל לפני מספר חודשים, על כך שהוא חלה בסרטן, אך נציג מטעמו הכחיש את השמועה. באמצע החודש הבא אמור היה ג'קסון להתחיל את המופעים ההיסטוריים שלו באולם ה-O2 שבלונדון. 50 הופעות נקבעו לג'קסון, מיולי ועד למרץ 2010. הכרטיסים למופעים נמכרו כולם בתוך כמה שעות מפתיחת הקופות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות