אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכבי ת"א חסכה קרוב ל-10 מיליון שקלים צילום: טל שחר

מכבי ת"א חסכה קרוב ל-10 מיליון שקלים

הצהובים, שנפטרו במהלך הפגרה משבעה שחקנים, פינו סכום משמעותי בתקציב. הערב - השחקנים שנשארו חוזרים לאימוני כושר, בוזגלו ימריא לברצלונה לקראת הבדיקה שתכריע האם הוא ינותח בברכו

28.06.2009, 16:21 | לי בוץ, ynet
המנטרה שחוזרת על עצמה בקרית שלום משלהי העונה שעברה - במכבי ממתינים לשניידר, נמשכת גם היום (א'). לאחר שהבטיח תשובה לגבי המשקיע עד ליום ראשון, גם עד שעת צהריים זו טרם קיבלה הנהלת מכבי ת"א תשובה לגבי התקציב לעונה הבאה ובקבוצה ממתינים לבעלים.

   

כידוע, במהלך השבוע שעבר שהו היו"ר אביב בושינסקי והמנכ"ל עוזי שעיה אצל הבעלים אלכס שניידר בקנדה, שם דנו בהכנות לעונה הבאה וכן התבשרו כי תשובה סופית לגבי משקיע שעתיד לרכוש 40 אחוזים מהקבוצה תתקבל עד לתחילת השבוע. נכון לעכשיו, בושינסקי ושעיה טרם התבשרו האם יגיע משקיע או לא ובמועדון עדיין מחכים להודעה מהבעלים, שתאפשר לקבוצה לפתוח במשאים ומתנים רשמיים מול שחקני חיזוק אפשריים.

בינתיים, במועדון שבעי רצון מהקיצוץ הגדול שהצליחו לעשות עד כה, שכן מכבי חסכה קרוב לעשרה מיליון שקלים עם שחרורם של שבעה משחקני הסגל. כידוע, במהלך הפגרה נפרדו הצהובים מדן רומן ואבי יחיאל, שחתמו במכבי פתח תקווה, מדרגוסלב יבריץ' וסקוט סילי, שסיימו חוזה ושוחררו מהמועדון, מהקפטן מושיקו מישאלוב, שחתם באפולון לימסול, מדולי ג'ונסון שנמכר חזרה לא.א.ק סולנה ומרודי חדד, שחתם בשאטורו מהליגה השנייה בצרפת.

 אל השבעה הללו צפוי להצטרף בקרוב גם ג'ונתן אסוס, שנשאר למעשה השחקן היחיד שלא נמצא בתכניות לעונה הבאה, אך טרם מצא קבוצה שתקלוט אותו. לאחר שימכרו את אסוס, יוכלו במכבי לסמן 'וי' על אחת המטרות במהלך הפגרה - להיפטר מהשחקנים שלא נמצאים בתכניות של נמני. המטרה השנייה שעומדת בפני חברי ההנהלה היא סיום סאגת הקיצוצים מול איגור טומאשיץ', יניב עזרן, איליה יבוריאן וגיז'רמו ישראלביץ'.

כידוע, כל הארבעה, יחד עם יוסי שבחון שכבר קיצץ 30 אחוזים משכרו באופן רשמי, הסכימו עקרונית לקיצוץ, כאשר כעת הבעיה היא במספר האחוזים אותם מוכנים השחקנים לקצץ. במועדון דורשים כי כולם יקצצו ב-30 אחוזים, ומאמינים כי העניין ייסגר בימים הקרובים.

 

גם בבית"ר ירושלים החלו בתהליכי הקיצוצים, מה שמותיר חלק מהשחקנים מאוד לא מרוצים בקשר לעתידם בקבוצה.

 

גלעד קצב, סוכנם של ברוכיאן וברק יצחקי, עידכן בסיום הפגישה עם איציק קורנפיין: "אנחנו מבינים שבית"ר חייבת לעשות שינוי בעונה הבאה ואיציק עושה הרבה כדי להציל את המועדון, אבל העתיד עדיין לא ברור".

קצב הוסיף: "ברק ואבירם מוכנים לקצץ כדי להיות בבית"ר, אבל רק בבית"ר ולא בשום קבוצה אחרת. בכל זאת, הסיכוי ששניהם יישארו נמוך מאוד לדעתי. הם יצטרכו להחליט עד יום שלישי. בכל מקרה ננסה להעביר אותם לאירופה ובכך לסייע למועדון וגם להגשים להם חלום".  

גם סבי גרשון, אחיו של שמעון ונציגו, הגיע ושמע על הדרישות לקיצוצים. בן שושן אמר עם צאתו מחדר הפגישות: "היתה דרישה לקיצוץ. נקווה להגיע להסדר שיעזור למועדון". גם טל השמיע דברים דומים כשאמר: "היתה פגישה ברוח טובה. אנחנו מנסים לעזור לקבוצה להתקיים בתקציב מינימלי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות