אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצבא לסהר: התייצב לטירונות בהקדם האפשרי צילום: טל שחר

הצבא לסהר: התייצב לטירונות בהקדם האפשרי

חלוץ אספניול הטרי זומן לצה"ל ביולי או אוקטובר. בהתאחדות הודיעו: "קשה לנו לעמוד מאחוריו כשהוא לא עמד בהתחייבויותיו". בסביבת השחקן אומרים: "הוא רוצה להתגייס, אך המצב בלתי אפשרי"

30.06.2009, 15:18 | איזי עין דור, ynet
הצבא VS. בן סהר. החלוץ הישראלי הצעיר, שחתם החודש באספניול הספרדית, מוצא עצמו במאבק לא נעים מול שלטונות צה"ל. זאת אחרי שההתאחדות לכדורגל הוציאה היום (ג') הודעה כי היא מפסיקה לעמוד מאחורי בן סהר בכל נושא הטיפול בגיוסו מול שלטונות צה"ל. אלה, כך נודע היום, דורשים מצידם כי סהר יתייצב בהקדם לטירונות אותה עליו להשלים. 

חלוץ אספניול הטרי, שחתם לאחרונה על חוזה בקבוצתו החדשה ונמצא בספרד, אמור היה לעבור טירונות בחודש יוני. סהר דחה את העניין בשל הטענה כי הוא חייב לחתום בקבוצה אירופית ולהתחיל להתכונן עימה לעונה הקרובה. החלוץ גם הצהיר כי קיום טירונות בזמן שכל כדורגלני תבל נחים, עלול לפגוע במצבו הגופני.

עוד טען סהר כי היציאה למשחק הנבחרת הצעירה מול בולגריה, שהתקיים לפני כשלושה שבועות, היה מונע ממנו לעשות טירונות כראוי באותה תקופה. על פי גורמים בהתאחדות, צה"ל הסכים להכליל את הנסיעה לבולגריה במסגרת 6 שבועות הטירונות של סהר, אך זה סרב למרות הכל.  

בהודעת ההתאחדות נכתב: "הודענו לסהר כי אנו נאלצים להעביר את הטיפול בנושא שירותו הצבאי לרשויות צה"ל, וכי מעתה צה"ל יטפל בנושא שירותו של סהר באופן ישיר מול השחקן".

בהמשך ההודעה נכתב: "בן סהר הוא שחקן אהוב, אהוד וחשוב, וצר לנו כי אנו נאלצים, למרות הסדרים שהושגו ע"י ההתאחדות עבור השחקן ולא הגיעו לידי מימוש, להעביר את הנושא לידי הצבא. אנו מקווים כי בסופו של דבר העניין יוסדר על הצד הטוב ביותר".

אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות, אמר ל-ynet: "ההתאחדות אינה צד בעניין. מהיום הראשון עשינו הסכם על מנת לדחות את השירות עד אוקטובר 2009 ועמדנו בו.

אנחנו מאוד מעריכים את בן כשחקן וכאדם ועשינו הכל כדי לסייע לו. אך ברגע שהגענו להסכמות שהוא לא עומד בהן, קשה לנו לעמוד מאחוריו. אנחנו רוצים שזה ייפתר במהרה".

נכון לעכשיו, צה"ל דורש מסהר לעשות טירונות ביולי, מיד אחרי שישוב מההכנות באספניול, או באוקטובר. בסביבתו של סהר זועמים ואומרים: "בן לא יכול לעשות טירונות כרגע, אין כאן פתרון קסם. הוא רוצה לשרת או לעשות משהו אחר במקום טירונות, אבל השנה זה לא היה אפשרי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות