אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אופיצי רכשה השליטה ביעד הנדסה בכ-10 מיליון שקל

אופיצי רכשה השליטה ביעד הנדסה בכ-10 מיליון שקל

עבור אופיצי, המתמחה בעבודות גמר ומשפצת את תיאטרון הבימה, רכישת חברת יעד, המתמחה בבניין שלדים היא פעולה אסטרטגית

01.07.2009, 12:02 | אורי חודי

חברת אופיצי, המתמחה בעבודות גמר ושיפוצים ונמצאת בבעלותו של עופר אגוזי, רכשה את השליטה בחברת יעד הנדסה מידי משפחת פריזר. גורמים בענף הנדל"ן מעריכים את שווי עסקת הרכישה בסכום של 10-8 מיליון שקל.

יעד הנדסה היא חברת בנייה בהיקף בינוני בעלת מחזור של כ-100 מיליון שקל בשנה. יעד מתמחה בבניין שלדים ומגדלים, אך חתומה גם על פרויקטים כגון דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון בנתב"ג ומבני קופות חולים בארץ.

עבור אופיצי - שעם עבודותיה המפורסמות ביותר נמנה שיפוץ תיאטרון הבימה בתל אביב בהיקף של 35 מיליון שקל - מדובר בהחלטה אסטרטגית, משום שרכישת החברה החדשה מאפשרת לה כעת לבנות פרויקטים מרמת השלד ועד עבודות הגמר. כמו כן, הרכישה מוציאה מהמשחק את יעד - אחת המתחרות הגדולות של אופיצי - שבעבר התחרתה מולה כמה פעמים במכרזים על עבודות גמר.

תיאטרון הבימה בתל אביב. החלטה אסטרטגית תיאטרון הבימה בתל אביב. החלטה אסטרטגית תיאטרון הבימה בתל אביב. החלטה אסטרטגית

נכון להיום עומד המחזור של אופיצי על כ-250 מיליון שקל בשנה. מהחברה נמסר כי היעד האסטרטגי שלה לאחר הרכישה הוא להגיע למחזור שנתי משולב של כחצי מיליארד שקל כבר בשנה הקרובה.

כיום מבצעת אופיצי כמה פרויקטים, בהם בנייתו של היכל התרבות באריאל בהיקף של כ-17 מיליון שקל, שיפוץ פנימי של המכון לננוטכנולוגיה באוניברסיטת באר שבע בהיקף של כ-12 מליון שקל, ושיפוץ מסיבי, חיצוני ופנימי, של בניין המינהלה של בנק המזרחי בירושלים בהיקף של 12-10 מיליון שקל.

כמו כן עוסקת החברה בפרויקטים למערכת הביטחון בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. עוד פועלת אופיצי בשחזור בריכת גורדון בתל אביב בהיקף של כ-25 מיליון שקל, שיפוץ בית אריאלה בהיקף של 2 מיליון שקל, ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות