אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
MSI בהכחשה נוספת: אין לנו את המשאבים לרכוש את סייפסקיי

MSI בהכחשה נוספת: אין לנו את המשאבים לרכוש את סייפסקיי

בהודעה שפרסמה הכחישה החברה את העסקה עם סייפסקיי. המזכיר הכללי של MSI: "החברה מתכוונת לנקוט צעדים משפטיים נגד כל גוף שישתמש בשמה ללא רשות"

07.07.2009, 22:25 | כתבי כלכליסט

MSI, שכבר אתמול הכחישה את קיומה של העסקה, מסרה היום הכחשה גורפת נוספת. לפי ההודעה, "החברה מכחישה כל קשר או מידע על העברה כספית. החברה לא שמעה מעולם על סייפסקיי או היתה איתה בקשר כלשהו. לחברה אין כל כוונה לעשות עסקים או להשקיע בסייפסקיי, ואין לה אפילו את המשאבים לעשות את זה. החברה יוצאת נגד כל אדם המשתמש בשמה של החברה להשגת מטרת לא צודקות. החברה מתכוונת לנקוט צעדים משפטיים נגד כל גוף שישתמש בשמה ללא רשות". על הפנייה חתום עו"ד ווילי לי, המשמש המזכיר הכללי של MSI.

בתוך כך, היועץ המשפטי של חברת MSI מכחיש אף הוא כל קשר לאתר האינטרנט msiuk.net . לאחר שאריק קליין ועמוס בוחניק טענו שהאתר הוקם בשיתוף עם החברה העולמית כדי שישמש את החברה המשותפת אומר לכלכליסט היועץ המשפטי שלה שלחברה יש רק אתר אינטרנט אחד msi.com וכל חברות הבנות שלה רשומות תחת אותו אתר. כמו כן הדגיש הדובר שלא היה מעולם כל קשר עם מר קליין או שמעה עליו.

מייסדי חברת סייפסקיי הדגימו אמש בפני כתבי כלכליסט את פעולת מדבקת לייפקיפר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

19 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

17.
גם אני המצאתי מדבקה!
המדבקה שלי יחודית ובעלת איכויות בלתי ניתנות להבנה בכלל! את הטכנולוגיה למדבקה קיבלתי בביקורי האחרון בכוכב הלכת דרימלנד מד"ר חיבסרט שטיפל בי שם. למדבקה שלי שלל כישורים וטיפולים כגון שיגור מהיר במהירות פי 2 ממהירות האור! היא מכינה לי ארוחה בכל זמן נתון מקלחת אותי בערב אחרי העבודה, מדברת עם אישתי בזמן שאני מפלרטט עם המלצרית ומסיעה את הילדים בבוקר לגן! ובלילה אוהו בלילה מה שהיא גורמת לי....בנוסף לכך יש לה אפשרות להורי ד לי 10 שנים! ולגרום לי לחיי נצח (היא גם מגלה לי את המספרים הזוכים בלוטו) רק בשבילכם .999,999.0 ש"ח במבצע (פחות ממליון!!!!)
אוגי , רחוב המכושף  |  07.07.09
לכל התגובות