אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ש"ס עושה שרירים: 200 מיליון שקל למשרד השיכון - או שנתנגד לתקציב צילום: אוראל כהן

ש"ס עושה שרירים: 200 מיליון שקל למשרד השיכון - או שנתנגד לתקציב

המפלגה עיכבה את המשך ההצבעות בוועדת הכספים על סעיפי תקציב המדינה, בדרישה להוסיף תקציב למשרד שבשליטתה. את ההצעה לתוספת התקציב קיבלה בתמורה להסרת התנגדותה לתוספת המע"מ על פירות וירקות, תוספת שכשזכור בוטלה

08.07.2009, 12:07 | נעמה סיקולר

לאחר שהשיגה את ביטול המע"מ על הפירות והירקות, ממשיכה ש"ס לעשות שרירים. המפלגה עיכבה (ד') את הדיונים על תקציב המדינה ודרשה עוד 200 מיליון שקל למשרד הבינוי והשיכון, בתמורה לתמיכתה בתקציב.

הדרישה החדשה של ש"ס, למשרד שבראשות השר אריאל אטיאס, מעכבת כעת את המשך ההצבעות בוועדת הכספים על אישור התקציב, כאשר על הפרק, כרגע, הצבעות בנושא מס הבצורת.

כזכור, במסגרת הדיונים עם ש"ס סביב המע"מ על פירות וירקות, הוצעה לה תוספת תקציבית למשרד השיכון בתמורה להסרת התנגדותה להטלת המע"מ. ש"ס סירבה להצעות הפשרה מכל סוג שהוא וכעת, למרות שהמס בוטל, היא דורשת תוספת תקציבית לשיכון.

באוצר מתנגדים להרחבת תקציב משרד השיכון וטוענים, כי הדרישות של ש"ס עלולות לגרור פריצה של מסגרת התקציב כולה וקיצוץ רוחבי בכל משרדי הממשלה. "לאחר שנתניהו נכנע להם בעניין הפירות והירקות כבר אין לנו מאין להביא את הכסף", אמר לפני זמן קצר מחוץ לוועדת הכספים גורם בכיר באוצר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
לא להיכנע לדרישות ש"ס, הלואי שיפרשו מהקואליציה.
אין גבול לסחטנות של מפלגת המושחתים שרבים מבכיריה ביקרו ו/או יבקרו במעשיהו. מפלגה "גזענית". כן, מעדיפה מרוקאים וסולדת מאשכנזים באופן גורף זוהי גם גזענות מסוג אחר. הנתונה למרותו של אדם הזוי (כן, גם ביהדות יש כאלה) שדבריו דברי בלע המרבה בקללות והרוצה להחזירנו לימים קדומים. שיפרשו ויניחו לנו הציבור המשרת בצה"ל והמשלם מיסים שנמאס לו וכבר קשה לו לסחוב על כתפיו את הציבור החרדי, הש"סניקי והאשכנזי כאחד. די!!!!!!!!!!!!!!!!
r  |  08.07.09
1.
אנחנו משלמים להם על הילדים עכשיו הם צריכים גם דירה
הם עשו 10 ילדים. מעון חינם אנחנו כבר נותנים להם, אז מה עם דירה ? אתם רוצים שהם יצטופפו בדירת חדר בבני ברק ? באמת. כל משפחה כזאת צריכה לא לעבוד, לא לשלם מיסים ולקבל כסף מאיתנו לפרנסה בזמן שהיא עובדת בשחור. אל תשכחו אסור להם ללמוד מתמטיקה ואנגלית בשום אופן כדי שלא יהיה שום סיכוי שיוכלו לעבוד במשהו אי פעם. אז קדימה בואו נשנס מותניים, גם אלו שחזרו מהמילואים כי משהו צריך לחסל את המדינה הזאת כבר...
מעמד ביניים מיואש  |  08.07.09