אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צפוף בדרך ללונדון: איזי ג'ט תיכנס בחורף לפעילות בישראל צילום: בלומברג

צפוף בדרך ללונדון: איזי ג'ט תיכנס בחורף לפעילות בישראל

חברת הלואו קוסט הודיעה שתפעיל שש טיסות שבועיות החל מ-2 בנובמבר, מנמל התעופה לוטון, הסמוך ללונדון, לת"א. תצטרף בקו לאל על, בריטיש איירווייס ו-bmi

08.07.2009, 12:23 | יסמין גיל

עוד מתחרה בקו ללונדון: חברת התעופה הבריטית איזי ג'ט הודיעה היום (ד') על תוכניתה להרחיב את סך יעדיה בעולם, עם שש טיסות שבועיות לישראל, שיחלו לפעול ב-2 בנובמבר. מדובר בטיסה אחת בכל יום, למעט יום שישי, שתפעל בין נמל התעופה לוטון הסמוך ללונדון, לנתב"ג.

"החברה תאפשר לנוסעים לחוות את היעדים ההיסטוריים ולחקור את השיק והאווירה הקוסמופוליטית הייחודית של תל אביב", נכתב בהודעה. עוד צויין, כי מחיר הטיסה יתחיל ב-72 ליש"ט לכיוון.

איזי ג'ט תהיה חברת הטיסות המוזלות ("לואו קוסט") היחידה שתפעל בקו לונדון-תל אביב. זאת, לצד אל על, שבמהלך הקיץ מפעילה 17 טיסות שבועיות ללונדון, שנוחתות בנמלי התעופה הית'רו ולוטון; בריטיש איירווייס, שמפעילה כרגע 14 טיסות שבועיות שנוחתות בנמל הבית של החברה - הית'רו; ו-bmi שמפעילה בקיץ 14 טיסות שבועיות, גם הן נוחתות בנמל הבית הית'רו.

יצויין, כי לא ידוע כרגע כמה טיסות שבועיות יפעילו החברות הללו בחורף, בזמן כניסתה של איזי ג'ט.

איזי ג'ט, שנוסדה ב-1995, היא חברת הלואו קוסט השניה בגודלה באירופה, חברת התעופה הרביעית בגודלה ביבשת והחברה הגדולה ביותר בבריטניה מבחינת כמות נוסעים. ב-2008 היא הטיסה 44.6 מיליון נוסעים, שליש מהם כלל לא עברו דרך בריטניה.

החברה מפעילה 175 מטוסים ל-437 יעדים ב-28 מדינות ולה פעילות דומיננטית, מלבד לונדון, גם במילאנו, ז'נבה ופריז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות