אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דורון בירגר, נשיא ומנכ"ל אלרון לשעבר, מונה ליו"ר צ'קלייט של אורי יוגב וחנה גרטלר צילום: עמית שעל

דורון בירגר, נשיא ומנכ"ל אלרון לשעבר, מונה ליו"ר צ'קלייט של אורי יוגב וחנה גרטלר

לפני למעלה משנה נכנסה קבוצת Whitewater, בבעלות אורי יוגב וחנה גרטלר, כשותפה ומשקיעה בצ'קלייט, המפתחת פתרונות לניטור מים

12.07.2009, 11:51 | גיל קליאן
חברת Checklight, העוסקת בפיתוח ושיווק פתרונות חכמים לניטור מים, הודיעה על מינויו של דורון בירגר, נשיא ומנכ"ל אלרון לשעבר, ליו"ר הדירקטוריון של החברה.

צ'קלייט, שהוקמה ב-2001, פיתחה טכנולוגיה המבוססת על חיידקים מאירים, שיטה שהוכחה כרגישה ויעילה בהרבה משיטות אחרות הקיימות בשוק לניטור זיהומים מוכוונים (עקב אירוע טרור) ולא מוכוונים (בשל תאונה או רשלנות). לפני למעלה משנה נכנסה קבוצת Whitewater, בבעלות אורי יוגב וחנה גרטלר, כשותפה ומשקיעה בצ'קלייט. לחברה פעילות שיווקית בסין ופעילות ראשונית באירופה ובארה"ב, ובמקביל היא שוקדת על פיתוח הדור הבא של מוצריה.

"אנו נלהבים מאד מהצטרפותו של דורון בירגר לדירקטוריון צ'ק-לייט כיו"ר פעיל", מוסר אורי יוגב, יו"ר קבוצת Whitewater, "אני משוכנע, כי הניסיון הרב שדורון צבר כנשיא ומנכ"ל אלרון - אחת מקבוצות האחזקות הטכנולוגיות המובילות בישראל, יתרום באופן משמעותי להתפתחותה של צ'ק-לייט, והפיכתה לשחקן מרכזי בשוק ניטור המים העולמי. בירגר ימצא בצ'ק לייט שילוב מנצח של טכנולוגיה ייחודית, פוטנציאל שוק עצום ואתגרים רבים, בשלב שבו ניתן למנף את הטכנולוגיה המוכחת לטובת התבססות בשוק ניטור המים, המתפתח בקצב מהיר".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות