אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל על וארקיע החלו לשווק טיסות לצפון אמריקה דרך פריז צילום: עומר הכהן

אל על וארקיע החלו לשווק טיסות לצפון אמריקה דרך פריז

ארקיע תשווק ממחר טיסות לפילדלפיה באמצעות הסכם עם יו. אס. איירווייז. אל על משווקת טיסות למונטריאול במסגרת שיתוף פעולה עם קורסאייר

12.07.2009, 15:54 | יסמין גיל
חברת התעופה ארקיע תחל לשווק, החל ממחר, טיסות מתל אביב לפילדלפיה דרך פריז, באמצעות הסכם שחתמה עם חברת התעופה האמריקאית יו. אס. איירווייז. זאת, לצד שבע הטיסות הישירות של יו. אס. איירווייז מתל אביב לפילדלפיה, אותן החלה להפעיל בתחילת יולי.

מארקיע נמסר היום (א') כי מדובר בטיסות שתבצע החברה לנמל התעופה שארל דה גול בפריז, ומשם מעבר באותו נמל לטיסות יו. אס. איירווייז לפילדלפיה, לאחר המתנה של בין שעתיים עד שש שעות. בשלב הבא בכוונת שתי החברות להציע טיסות לעוד שבעה יעדים בארה"ב דרך פריז. בארקיע בוחנים שיתופי פעולה עתידיים דומים, באמצעות טיסות המשך, גם ליעדים באוסטרליה ובדרום אמריקה.

כיום משווקת ארקיע טיסות המשך ליעדים במזרח הרחוק דרך טיסות החברה לעמאן, ומשם מעבר לטיסות חברת התעופה קטאר איירוווייז.

בתוך כך, גם חברת אל על הודיעה בשבוע שעבר לסוכני הנסיעות כי במסגרת שיתוף פעולה שלה עם חברת התעופה קורסאייר מקבוצת טואי, יציעו השתיים טיסות מתל אביב למונטריאול, דרך פריז.

במסגרת שיתוף הפעולה, ניתן יהיה לטוס עם אל על לנמל התעופה שארל דה גול בפריז, ומשם לנסוע באמצעות אוטובוס או רכבת לנמל התעופה אורלי שבעיר לטיסת קורסאייר למונטריאול. מדובר בשש שעות המתנה בין הטיסות. בעתיד ייתכן שיתוף פעולה גם בטיסות המשך לקובה. כיום אין מישראל טיסות ישירות למונטריאול.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות