אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכסוך במכבי תל אביב נמשך צילום: ראובן שוורץ

הסכסוך במכבי תל אביב נמשך

הסכסוך בין רענן כץ לשאר הבעלים של הקבוצה לא מסתיים. במכתב רשמי שפרסם המועדון נכתב נגד עורך דינו של כץ, שמשמש דירקטור בקבוצה: "הראיונות גרמו נזקים חמורים"

13.07.2009, 08:41 | יעל שחרור, ynet

הסכסוך הבלתי נגמר. בהמשך לריבים המתוקשרים שבין רענן כץ לשאר בעלי מכבי תל אביב, פרסם אמש המועדון הודעה מסודרת לתקשורת, בנוגע לעורך דינו של כץ, יעקב לירז, שמשמש גם כדירקטור במכבי ת"א.

"במהלך הימים האחרונים פורסמו בתקשורת שורה ארוכה של ראיונות וכתבות במסגרתן התראיין עו"ד יעקב לירז, בא כוחו של מר רענן כץ, המשמש גם כדירקטור מטעמו במועדון הכדורסל מכבי ת"א. במסגרת פרסומים אלו הטיח עו"ד לירז האשמות חמורות בקשר להתנהלות המועדון". 

"במכתב תשובה חריף ומפורט טוען המועדון כי הפרסומים שבוצעו על ידי עו"ד לירז - אשר מונה רק לפני כשבוע ימים כדירקטור בחברה - הינם פרסומים חסרי שחר, העובדות הנטענות על ידו לא נבדקו כלל, הן נסתרות במסמכים ובפרוטוקולים מפורטים של המועדון ויש בפרסומים הללו על ידו כדי להוות הפרה חמורה של החובות המוטלות על עו"ד לירז כדירקטור בחברה, לרבות הפרה של חובות האמון והזהירות, כמו גם פעולות הנגועות בניגוד עניינים חמור והוצאת לשון הרע".

"הראיונות של עו"ד לירז והפרסומים השונים גרמו ועדיין גורמים נזקים חמורים לחברה, המצויה בעיצומה של היערכות לקראת עונת המשחקים 2009/10,

ובנוסף לכך מהווים פרסומים אלו גם לשון הרע הן במובנה האזרחי והן במובנה הפלילי, שכן יש בהם כדי לפגוע בחברה ובעסקיה, להשפילה ולבזותה".

 "בכל הנוגע לטענה כאילו ההחלטות בחברה מתקבלות 'בחדרי חדרים' ולא בהליך מסודר, וכי מר כץ לא היה שותף לקבלת ההחלטות, לדיונים ולהתלבטויות, הפנתה החברה לעשרות פרוטוקולים מישיבות של האורגנים המוסמכים של החברה, בהן נכחו נציגיו של מר כץ או הוא עצמו".

 המכתב נחתם בפסקה הבאה: "במצב הדברים הנוכחי יצטרך הדירקטוריון לדון בשאלה האם עו"ד לירז יכול להוסיף ולשמש גם כדירקטור בחברה וגם כעורך דינו של מר כץ, המייצג אותו בעימות בינו לבין בעלי המניות האחרים של החברה, באשר קיים ניגוד עניינים מובנה בין שני התפקידים השונים בהם משמש עו"ד לירז".

לירז אמר שיבדוק את תוכן המכתב לפני שיגיב עליו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות