אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זהירות יוגורט: כך ייעשה לשף של מלון יוקרה באבו דאבי שלא זורק מוצרים בזמן צילום: בלומברג

זהירות יוגורט: כך ייעשה לשף של מלון יוקרה באבו דאבי שלא זורק מוצרים בזמן

השף הבריטי של מלון PALACE, הנחשב ליוקרתי מאוד באמירות ובעולם כולו, נקנס ב-25 אלף דולר על כך שאיפשר הימצאותו במקרר של יוגורט, שתוקפו פג יום אחד לפני שהגיעו הפקחים

15.07.2009, 00:20 | דורון פסקין

אכסון יוגורט שפג תוקפו יכול להיות לעיתים יקר ביותר, כך למד על בשרו השף הבריטי של מלון היוקרה PALACE באבו דאבי. השף, ששמו המלא לא נחשף, אלא זוהה כ-"פ.ה", נקנס בסכום של 92 אלף דירהם (כ-25 אלף דולרים) לאחר שבמטבח המלון שלו נמצאה קופסת יוגורט, שתוקפה פג יום אחד לפני שפקחי עיריית אבו דאבי איתרו אותה.

השף הובא למשפט מהיר וספג קנס של 70 אלף דירהם (כ-19 אלף דולרים) על כך "שלא הטמיע בצוותו את הידע בנושא חוק האמירויות למזון שפג תוקפו". 20 אלף דירהם (כ-5,500 דולרים) נוספים הוא ספג, כקנס על אחסון מזון שפג תוקפו. 2,000 הדירהם (כ-550 דולרים) האחרונים הושתו עליו כקנס עירוני.

המקרה אירע לפני כחודש והשף ההמום הגיש כבר פעמיים ערעור לבית המשפט המקומי - ללא הצלחה. לפי דיווח בעיתון מקומי, הבריטי אמר אתמול (ב') לשופטים ששמעו את ערעורו: "אני רק שכיר וזה לא צודק שהקנס יוטל עליי באופן אישי. חתמתי על המסמכים שהציגו לי המפקחים, אבל לא חשבתי שזה אומר שהקנס יוטל עליי באופן אישי".

השופטים צפויים למסור את החלטתם בערעור מאוחר יותר החודש. יצויין, כי מלון PALACE נחשב לאחד ממלונות היוקרה באמירות אבו דאבי. הוא נחנך ב-2005 ונמצא בבעלות ממשלתית, כאשר בהקמתו הושקעו כ-3 מיליארד דולרים. במלון כ-300 חדרים ו-90 סוויטות והוא אף נחשב לאחד היקרים בעולם. כך למשל, לילה אחד בסוויטה המלכותית שבמלון, תעלה לכם סכום סמלי של כ-11,500 דולרים.

דורון פסקין הוא מנהל אגף המחקר בחברת אינפו פרוד מחקרים (המזה"ת) www.infoprod.co.il

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות