אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספורט בצהריים: השייח' מאנסור מעניק שעונים בשווי מאות אלפי ליש"ט לכוכביו צילום: בלומברג

ספורט בצהריים: השייח' מאנסור מעניק שעונים בשווי מאות אלפי ליש"ט לכוכביו

וגם: ההגבלה הסרבית החדשה בפני זרים, הרגולציה על שידורי הספורט באנגליה ועוד חסות לסבב הגולף PGA

16.07.2009, 13:53 | סוכנויות הידיעות
השייח' מאנסור, בעליה של מנצ'סטר סיטי, העניק לכל אחד מהשחקנים החדשים שחתמו בקבוצה שעון יוקרתי, בשווי 168 אלף ליש"ט - כך דיווח היום (ה') היומון "הסאן". השעון, מהדורה מיוחדת של Franck Muller, ניתן לגארת' בארי, רוקה סנטה קרוס וקרלוס טבס בקבלת פנים, שנערכה לכבודם באבו דאבי.

התאחדות הכדורגל בסרביה החליטה להגביל את מספר הזרים על המגרש מ-2010. לפי החוק החדש, לא יוכלו יותר מחמישה זרים לשחק באותה קבוצה בעונת 2010/11, ומהעונה שאחריה יוכלו רק ארבעה זרים לשחק בכל קבוצה.

"מטרת ההחלטה היא לעזור לכישרונות המקומיים להתפתח", אמר נשיא התאחדות הכדורגל בסרביה, טומיסלאב קראדסיץ'. "אנחנו צריכים לוודא, שהכישרונות הצעירים שלנו משחקים כדורגל באופן קבוע בהרכב הפותח". קראדסיץ' הסביר עוד: "קבוצה יכולה להחתים כמה זרים שהיא רוצה, אבל תוכל לעלות לשחק רק עם מספר מוגבל". בליגה השנייה, לעומת זאת, יהיה מקסימום של שחקנים זרים בכל קבוצה.

הרגולטור באנגליה עובד על נוהל חדש, לפיו המשחקים הבינלאומיים של נבחרת אנגליה במוקדמות המונדיאל ומוקדמות היורו ישודרו בערוצים פתוחים לציבור. כעת עובדים בממשלה הבריטית על רשימת אירועי ספורט, שחייבים לשדר בערוצים פתוחים.

סקר באנגליה, מטעם הערוץ ITV הפתוח, מראה ש-78% מכלל האנשים אומרים שאירועי ספורט חשובים צריכים להיות משודרים בערוצים הפתוחים. סטנטה, ערוץ בתשלום שבינתיים פשט רגל, החזיק בחלק ממשחקי מוקדמות המונדיאל של נבחרת אנגליה ויצר מהומה, כשלא מכר אפילו רגעים חשובים מהמשחק לערוץ פתוח.

סבב הגולף PGA גייס 4 מיליון דולר נוספים מחסויות לשנה הקרובה. 6 רשתות שיווק - בהן בן הוגאן ו-eSoles, חתמו על ההסכמים, שמתווספים להכנסת ה-PGA מחסויות, שעומדת על כ-60 מיליון דולר.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות