אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת "עיר לבנה" תבנה 500 יחידות דיור בחדרה בהשקעה של 410 מיליון שקל צילום: צביקה טישלר

קבוצת "עיר לבנה" תבנה 500 יחידות דיור בחדרה בהשקעה של 410 מיליון שקל

מתכננת הקמתן של כ-100 קוטג'ים וכן דירות גן ודירות בנות 4-6 חדרים, על קרקע של 200 דונם. הבעלים: "חדרה ממוקמת במרכז הארץ ומהווה אלטרנטיבת מחיר שפויה"

26.07.2009, 19:49 | אורי חודי
חברת "עיר לבנה", הנמצאת בבעלותם של אבי נמני ויגאל קרני, משלימה בימים אלה רכישת שטח קרקע בצפון העיר חדרה, המיועד להקמת שכונת מגורים בהיקף של כ-500 יחידות דיור. מדובר בקרקע בהיקף של 200 דונם, הנמצאת צפונית לשכונת האוצר בעיר, בהמשך לרחוב הרב קוק.

על הקרקע, הנמצאת בבעלות פרטית, מתכננים היזמים לשווק כ-100 קוטג'ים, של 185 מ"ר בנוי, על שטח של רבע דונם, וכן דירות גן ודירות בנות 4-6 חדרים, בשטח של בין 130 מ"ר ל-160 מ"ר. מהחברה נמסר, כי היקף ההשקעה בפרויקט עתיד לעמוד על כ-410 מיליון שקל, כאשר מרכיב הקרקע לבדו עומד על 87 מיליון שקל.

"בשלב ראשון ישווקו לציבור הרחב דירות 4 ו-5 חדרים, במחיר משוער של כ-850 אלף שקל ומיליון שקל, בהתאמה. מחיר הקוטג'ים ינוע סביב מיליון וחצי שקל", נמסר מהחברה. 

במקביל, התקשרה "עיר לבנה" עם מועדון "גרופ"' המנוהל ונמצא בבעלותו של משה פלדמן, המארגן קבוצות קונים של דירות מקבלנים ברחבי הארץ. "גרופי לקח על עצמו לשווק את שלב א' בפרויקט - 70 יחידות דיור לקבוצת רוכשים מטעמו. חברי המועדון יזכו לבחירת מיקום הדירות בפרויקט, כמו גם להנחה של 12% ממחיר הדירה", מסרה הקבוצה.

אבי נמני אמר היום: "אנו עדים בשנתיים האחרונות להתעוררות נדל"נית בחדרה, שהביאה לעליית מחירים של כ-20% ויותר. דירות חדשות בנות ארבעה חדרים, שמחירן עמד בשנת 2006 סביב ה-600 אלף שקל, נמכרות כיום בטווח מחירים של כ-800 אלף שקל ונראה כי המחירים ימשיכו במגמת עלייה. יתר על כן, ככל שהמחירים בטווח ראשון לציון-נתניה ימשיכו לעלות, נראה שהביקושים בעיר יתחזקו, שכן חדרה ממוקמת במרכז הארץ ומהווה אלטרנטיבה שפויה למחירי הדירות הגבוהים בערים אחרות".

קבוצת 'עיר לבנה' פועלת משנות התשעים. במהלך השנים בנתה פרויקטים באזור המרכז, לרבות תל אביב, מודיעין, באר יעקב, כפר יונה, יהוד ופתח תקווה. הקבוצה סיימה לאחרונה שיווק מתחם בן 100 יחידות דיור בכפר יונה. בנוסף, בונה ויוזמת הקבוצה פרויקטים ברמת רבין שבכרמיאל, ביקנעם ובשכונת עמיצור באשקלון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אתם מבלבלים בשכל
חדרה בתנופת בנייה וזה ניכר. אתם רואים רק שחור, חדרה לא התרוממה כי תקציבי הממשלה התעלמו ממנה לחלוטין. חיים אביטן עשה ועושה פלאים בעיר. עם השכונות החדשות תגיע אוכלוסיה חדשה לעיר ותייצב את המצב הסוציו-אקונומי בעיר. (גם כן תוצאה של הזנחת החינוך). חדרה העיר שבה התגלה הזיהום הקטן ביותר מאחר והעשן של הארובות (שמבוקר ומנוטר) חולף מעל חדרה למרחקים ארוכים ומגיע למקומות כמו קיסריה ואור עקיבא. לכו לתל אביב, שם הזיהום גבוה פי 10. לגבי בית קולנוע, איך זה קשור לעירייה? כשתצא לפועל בניית פארק העסקים תהיה שם תנופת בניה ואני מאמין שניראה בתי קפה, קולנוע, פאבים ומרכזים מסחריים באיזור. ונכון, אין ירוק, אני מניח שיער חדרה, אחד היערות הגדולים בארץ הוא מה? טיילת נחל חדרה? פארק השרון? קל מאוד לראות את הרע, אבל אפשר גם להסתכל על הטוב ואיפה אפשר לשפר, והמצב משתפר מיום ליום, לא סתם ערך הנדל"ן עלה ב20% בשנה החולפת בעיר.
שי , חדרה  |  28.07.09
5.
חדרה לא אפשרית לתושבים חיצוניים!! חומר למחשבה
אנחנו נולדנו חדרתים, אנו רגילים. אבל אתם...?! תושבים של ערים אחרות אשר חושבים להגיע לחדרה - תחשבו פעמיים!!! אתם רגילים לחיי לילה? בחדרה אין רגילים למערכת חינוך טובה? בחדרה אין רגילים לאוכלוסיה נורמאלית? - בחדרה אין רגילים לאוויר נקי? שכונת האוצר ממוקמת 200 מ' קו אוירי מאיזור התעשייה. רגילים לשקט בבית? שכונת האוצר ממוקמת 100 מ' קו אווירי ממסילת רכת חשופהלכל. רגילים למערכת פוליטית תקינה? בחדרה השחיתות עולה על הכל. רגילים לפארק ירוק לילדים או לעשות פיקניק משפחתי? בחדרה אין!!! ים יש!! אך הוא מלא ערסים, וטרקטורונים.
אורן , חדרה  |  27.07.09
לכל התגובות