אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ספורט בצהריים: רונלדו יככב בסרט איראני צילום: איי פי

ספורט בצהריים: רונלדו יככב בסרט איראני

וגם: לברון ג'יימס קונה חתיכות מאיצטדיון היאנקיז הישן; הבעלים של הניו ג'רזי נטס רוצה למכור את מניותיו בקבוצה; בלונדון תוהים מה עושים עם האיצטדיון האולימפי אחרי המשחקים וקבוצת הפורמולה 1 של רנו הושעתה ממרוץ ולנסיה

27.07.2009, 14:19 | סוכנויות הידיעות

רונלדו, כוכב הכדורגל הברזילאי, יככב בסרט שיפיקו מאנסור סופארפור ומוחמד לאטיף האיראנים. הסרט יהיה על ילדה פלשתינאית שקיוותה לפגוש את השחקן, אבל נהרגה ממוקש בדרום לבנון, לפני שהגשימה את חלומה. קורינתיאנס, המועדון בו רונלדו משחק, אישר כי העניקו אישור לרונלדו לככב בסרט שיצולם בשטחים הפלשתינאים. בספטמבר הקרוב ישחק רונלדו עם קורינתיאנס נגד פלמנגו ברשות הפלשתינאית, במשחק שיוגדר כ"משחק השלום".

ג'ייסון ג'יאמבי והידקי מאטוסי, כוכבי הניו יורק יאנקיז, רכשו את הלוקרים שלהם מאיצטדיון היאנקיז הישן, שאביזרים ממנו הוצאו למכירה פומבית על ידי חברת סטיינר ספורטסס. הלוקרים עלו ביחד כ-50 אלף דולר. לברון ג'יימס, כוכב קליבלנד קאבלירס, רכש כסא מהאיצטדיון הישן. תהליך המכירה הפומבית עדיין לא הסתיים והוא צפוי להכניס יותר מ-1.5 מיליון דולר.

באז ראטנר, הבעלים של ניו ג'רזי נטס, שוקל למכור את מניותיו כדי לגייס הון לקראת המעבר הצפוי של הקבוצה לברוקלין. לפי "הניו יורק פוסט" ראטנר מעוניין למכור את רוב מניותיו, אולם לפי דוברו: "הוא לא מתכנן למכור את כל המניות".

האחראית על מורשת אולימפיאדת לונדון 2012 שוקלת לשנות את התוכניות לגבי האיצטדיון האולימפי. לפי התוכנית המקורית, ייקטן האיצטדיון האולימפי אחרי המשחקים מ-80 אלף צופים ל-25 אלף צופים, אבל לפי הברונית פורד, צריך לשקול את האופציה שהאיצטדיון יארח את אחד ממשחקי מונדיאל 2018, אותו צפויה אנגליה לארח. "האיצטדיון בכל מקרה צריך להיות אטרקציה אחרי המשחקים, אם הוא יישאר עם 80 אלף מקומות, 50 אלף מקומות או 25 אלף מקומות".

ג'ורג' ג'ילט וטום היקס צפויים לממן מחדש את ההלוואה בשווי 350 מיליון ליש"ט מ-RBS ובנק וואקוביה. כך לפי בלומברג. היקס וג'ילט ישלמו 60 מיליון ליש"ט וייקחו הלוואה חדשה בשווי 290 מיליון ליש"ט. למעשה, זה ישאיר אותם בחוב של 230 מיליון ליש"ט. החברה בבעלותם ששולטת בליברפול, Kop Football, רשמה הפסדים של 42.6 מיליון ליש"ט, לא מעט בגלל ריבית של 36.5 מיליון ליש"ט ששילמו השניים על ההלוואה.

קבוצת פורמולה 1 של רנו הושעתה מהמרוץ הבא בוולנסיה, בעקבות ניתוק הגלגל מהמכונית של הנהג המוביל של הקבוצה, פרננדו אלונסו. הצוות ידע שהגלגל אינו מחובר היטב, אך לא ציין זאת בפני אלונסו. רנו תערער על ההחלטה. חלקים מעופפים הביאו למספר טרגדיות לאחרונה. פליפה מאסה, נהג פרארי, נפגע קשה בהונגריה מחלק ממכונית של בראון GP. בחודש האחרון מת נהג בן 18 מהפורמולה 1 שנפגע מגלגל שנותק ממכונית אחרת.

משרד התרבות והספורט והמשרד לפיתוח הנגב והגליל יקימו מגרשי ספורט ב-18 ערים בנגב ובגליל. עלות התכנית נאמדת ב-12 מיליון  שקל והיא תושלם בהדרגה עד 2011 במימון משותף של משרד התרבות והספורט והמשרד לפיתוח הנגב והגליל. מגרשי הספורט יכילו מתקני כדורסל וכדורגל ועלות הקמת כל אחד מהם נאמדת בכ-600 אלף שקל. בין הערים שישתתפו בתוכנית: קריית גת, עכו, אילת, צפת ושדרות. לצורך יישום התוכנית משרד התרבות והספורט והמשרד לפיתוח הנגב והגליל ישקיעו, כל אחד, שני מילון שקל בשנה עד 2011. בהחלטה נקבע כי המשרדים יקימו צוות בין משרדי משותף לקביעת מספר המגרשים שיוקמו בכל יישוב וסדר העדיפויות בהתאם לגודלו, מצבו הסוציו-אקונומי וזמינות הקרקע בו. התכנית תתבצע על ידי משרד התרבות והספורט באמצעות הצוות הבין משרדי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות