אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסתיים פרויקט הרחבתו של איצטדיון השלום בסכנין צילום: גיל נחושתן

הסתיים פרויקט הרחבתו של איצטדיון השלום בסכנין

הפרויקט תוקצב על ידי הוועד האולימפי הקטארי ועל ידי החברה למשק וכלכלה, בעלות של 18 מיליון שקל

28.07.2009, 16:52 | אורי חודי

הסתיים פרויקט הרחבת האיצטדיון הרשמי של קבוצת הכדורגל הפועל איחוד בני סכנין, המכונה איצטדיון השלום. האיצטדיון נחנך לראשונה בשנת 2005, ולקראת פתיחת עונת ליגת העל בשנת 2007 הוחלט על הרחבתו. הפרוייקט תוקצב על ידי הוועד האולימפי הקטארי ועל ידי החברה למשק וכלכלה, בעלות של 18 מיליון שקל.

במסגרת פרויקט הרחבת האיצטדיון נבנה יציע צפוני המונה כ-3,500 מקומות ישיבה שהתווספו ל-5,000 המקומות הקיימים. כמו-כן, נוספו שני מגרשי חנייה חדשים המכילים כ-400 מקומות חנייה, בוצעו עבודות פיתוח וגינון בסביבת האצטדיון, ונבנתה קומה על פני שטח של 1,500 מ"ר מתחת ליציע, ובה אזור מסחרי גדול.

השיפוץ והבנייה הותאמו לתקנים אירופאים וכללו ציפוי אבן לקירות היציע הצפוני, התקנת תאורה מתקדמת, פתיחת 6 קופות נוספות, ושיפור משמעותי של אמצעי הביטחון במקום, ובכלל זה חדר בקרה מיוחד לכוחות הביטחון שבו מותקנות מצלמות משוכללות, התקנת גדרות הפרדה בין הטריבונות וכניסות נפרדות.

שאול מזרחי, יו"ר דירקטוריון החברה למשק וכלכלה אמר כי: "החברה למשק וכלכלה שמה לה למטרה להקל על הרשויות המקומיות להעניק לתושבים את השירותים המתקדמים ביותר בעלויות הנמוכות ביותר, ואני שמח שיכולנו לקחת חלק חשוב בבניית האיצטדיון ולסייע להנאתם ורווחתם של תושבי העיר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות