אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חזרה לרומניה: TGI השקעות נדל"ן מגבשת קבוצה להקמת שכונה בבוקרשט

חזרה לרומניה: TGI השקעות נדל"ן מגבשת קבוצה להקמת שכונה בבוקרשט

הקרקע נרכשה ע"י TGI לפי שווי של 23.1 מיליון שקל, בסמוך לכביש הטבעתי של בוקרשט. היקף הפרויקט: 400 יחידות דיור בעלות של 165 מיליון שקל

29.07.2009, 16:27 | אורי חודי

חברת TGI, המתמחה בייצוג קבוצות רכישה בעסקאות נדל"ן בחו"ל ובניהול נכסים, מארגנת קבוצת משקיעים להקמת שכונת מגורים בבוקרשט, רומניה. ההיקף הכספי: 165 מיליון שקל.

הפרויקט עתיד לקום על קרקע שנרכשה על ידי TGI לפי שווי של 23.1 מיליון שקל באזור הסמוך לכביש הטבעתי של בוקרשט. מהחברה נמסר כי הקרקע הושבחה למגורים עם תוכניות פיתוח מאושרות מלאות. השכונה המתוכננת תכלול כ־400 יחידות דיור בגדלים שונים, בבניינים בני חמש קומות. שטח הפרויקט הוא כ־13 דונם, מתוכו כ־29.5 אלף מ"ר עתיד להיות שטח בנוי.

"מצאנו קרקע בעלת פוטנציאל רווח עצום ובמחיר נמוך", מספר משה גרינברג, מנהל פיתוח עסקי בחברה. "בהמשך השנה נראה ועוד השקעות ברומניה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

42 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

40.
TGI אכזבתם
אני לקוחה מאוכזבת של TGI קניתי שם כמה נכסים וכולם ממש על הפנים! הנכסים עומדים ריקים, אין למי להשכיר, אי אפשר למכור אותם וכעת אני נדרשת להתחיל ולשלם כספים עבורם. זו צרה צרורה! אני ממליצה להתרחק מהחברה הזו ולא להשקיע בה היחס למשקיעים לאחר ששילמתי את הכסף גרוע ביותר! אשמח להרחיב במייל על כל מה שאני עוברת עם החברה הזו. הילה
הילה , פתח תקוה  |  26.08.09
39.
טי גי אי הם בסך הכל מתווכים. לא אחראים. סכנה לא להתקרב!
לפי הרושם שלי טי גי אי רוצים רק לעשות את העמלת תיווך שלהם ולא ממש אחראיים על מה שקורה אחר כך למי שהשקיע איתם. לוחצים לחתום על חוזה "פן לא יהיה אחר" מיד. ממש מטופש. להתרחק מהם. כל השקעה אחרת יותר כדאית מהפסד בטוח דרכם!!!!
יוסי , ישראל  |  14.08.09
לכל התגובות