אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשו עסקה - מסחרי צילום:cc-by texas mustang

עשו עסקה - מסחרי

40 שקל למ"ר - אלה דמי השכירות החודשיים שמשלמת רשת השיווק מחסני כמעט חינם, תמורת סניף בשטח של 900 מ"ר בקריית מנחם בגין ברמלה

30.07.2009, 08:38 | כתב כלכליסט
ירושלים: חברת הייעוץ הפיננסי גיל־רם שכרה 175 מ"ר בפרויקט ירושלים של כסף מידי רד בינת נכסים, בדמי שכירות של 62 שקל למ"ר לחודש, כולל דמי ניהול. החוזה נחתם לתקופה של שלוש שנים עם שתי אופציות הארכה בנות שנתיים כל אחת.

ראשון לציון: רשת קאזה דו ברזיל שכרה שטח של 600 מ"ר במתחם המסעדות באזור התעשייה הישן, בדמי שכירות של 40 דולר למ"ר לחודש. החוזה נחתם לתקופה של עשר שנים.

רמת גן: רשת האופנה דיסקרט שכרה חנות של 100 מ"ר בקניון איילון, בדמי שכירות של 100 דולר למ"ר לחודש. החוזה נחתם לתקופה של שלוש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

כפר סבא: רשת האופנה mam'z מקבוצת ריטייל ישראל פתחה חנות של 80 מ"ר בקניון ערים, בדמי שכירות של 260 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לתקופה של שלוש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

אור יהודה: רשת האופנה דיסקרט שכרה חנות של 60 מ"ר בקניון העודפים קן־אור, בדמי שכירות של 30 דולר למ"ר לחודש. החוזה נחתם לתקופה של שלוש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

טייבה: חברת כוח האדם אורטל משאבי אנוש פתחה בעיר סניף המשתרע על 78 מ"ר, בדמי שכירות של 40 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לתקופה של שלוש שנים עם אופציית הארכה לשלוש שנים נוספות.

באקה אל-גרבייה: אורטל משאבי אנוש פתחה בעיר סניף של 65 מ"ר, בדמי שכירות של 30 שקל למ"ר לחודש. החוזה נחתם לתקופה של שנה עם אופציית הארכה לחמש שנים נוספות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות