אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קופון לדיוטי פרי: רש"ת והחנויות הפטורות ממכס בנתב"ג במבצע לעידוד הקניות צילם: גלעד קוולרציק

קופון לדיוטי פרי: רש"ת והחנויות הפטורות ממכס בנתב"ג במבצע לעידוד הקניות

במסגרת מבצע של רשות שדות התעופה יחלקו הזכיינים בטרמינל 3 עלון קופונים ליוצאים לחו"ל, במטרה לעודד אותם לבצע קניותיהם בארץ

30.07.2009, 11:39 | יסמין גיל

לא רק חברות התעופה והתיירות נאבקות על כיסי הנוסעים לחו"ל על רקע ההאטה בתנועה: כעת גם רשות שדות התעופה (רש"ת) והחנויות הפטורות ממכס בטרמינל 3 בנתב"ג נוקטות בצעדים דומים. לרגל עונת טיסות הקיץ והחגים שיבואו אחריו, יחולקו לטסים לחו"ל קופונים להנחות בחנויות ובמסעדות הדיוטי פרי.

במסגרת מבצע משותף לרש"ת, הזכיינים הפועלים בטרמינל 3 וחברת ברעם, יחולק לעוברים בטרמינל עלון קופונים, במטרה לעודד את הנוסעים לחו"ל לבצע את קניותיהם בארץ.

מהערכות רש"ת עולה, כי בחודשים יולי ואוגוסט צפויים לעבור בנתב"ג כ-2.3 מיליון נוסעים, בלמעלה מ-15 אלף תנועות מטוסים. בימי השיא בתנועה, ששניים מהם כבר בשבוע הבא - ב-2 וב-6 באוגוסט - יעברו בחנויות הדיוטי פרי כ-25 אלף נוסעים יוצאים ביום.

"הרשות פועלת כגוף עסקי ושואפת למקסם את הכנסותיה ממסחר", אומר מנכ"ל רש"ת, קובי מור. "לכן אנו מעודדים את הזכיינים בפעילותם השיווקית, שמטרתה הגדלת סך הרכישות של היוצאים לחו"ל במתחם הדיוטי פרי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
רמאות ,עבודה בעיניים,שידול לעבור על חוקי מדינת ישראל
אני שמואל ירון אזרח שומר חוק הייתי בחול בשבוע שעבר ,בדיוטי פריי ניסו בכל כחם לגרום לי לעבור על חוקי מדינת ישראל אך לא הצליחו,אך את גיסתי הפילו בפח,על4בקבוקים מיותרים עלייה לשלם 15000שקל קנס שוווי הכולל שלהם 90דולאר,מדינת ישראל והדיוטי מרמים את אזרחיה מותר רק בקבוק אחד אז למה דוחפים בכח עוד.
ירון שמאול , עתלית  |  30.07.09
לכל התגובות