אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נמשך המו"מ על עתיד ערוץ 10; פרסום המכרז נדחה ליום שני צילום: עמית שאבי

נמשך המו"מ על עתיד ערוץ 10; פרסום המכרז נדחה ליום שני

בפגישה משתתפים גם נציגי משרד האוצר, משרד התקשורת, הרשות השנייה, לאחר שבישיבה שהיתה הבוקר לא נרשמה כל התקדמות; מודעת המכרז היתה אמורה להתפרסם מחר, אך בשלב זה נדחה הדבר

30.07.2009, 16:35 | מיטל זדה ואמיר טייג

מרתון הפגישות להצלת ערוץ 10 ממשיך: נציגי משרד האוצר, משרד התקשורת, הרשות השנייה והערוץ 10 נפגשים הערב (ה') מחדש במטרה להגיע להסדר לגבי עתידו של הערוץ. מתוקף כך, פרסום מודעת המכרז נדחה בשלב זה ליום שני ולא יתפרסם מחר, זאת לאחר שמועצת הרשות השנייה נעתרה לבקשת משרדי האוצר והתקשורת בעניין. במידה והדיונים המרתונים יביאו לגיבוש הסכם - אזי לא יצטרכו במועצת הרשות השנייה לפרסם את תנאי המכרז החדש.

בישיבה הראשונה שהתקיימה היום באוצר לא הייתה התקדמות, עם זאת נציגי ערוץ 10הגיעו אחר הצהריים למשרד האוצר כדי להמשיך את המו"מ.

  

הפגישה באוצר נמשכה מהנקודה שבה הופסק אתמול המו"מ, אז דובר על כך שהערוץ נדרש לספק לרשות השנייה ערבות של 30 מיליון שקל בגין חובות התוכן שלו. סך חובות התוכן של ערוץ 10 נאמדים בכ-67 מיליון שקל, אך ברשות מצאו פתרון משפטי שמאפשר העמדת ערבות של 30 מיליון שקל בלבד. כמו כן אמורים לפתור את נושא 15 מיליון השקלים עליהם דובר אתמול, כפער בין האוצר לערוץ.

ממועצת הרשות השנייה נמסר כי: "לאור העובדה כי משרד האוצר, משרד התקשורת והרשות השנייה מנהלים מגעים למימוש הסדר עם ערוץ 10 ולאור פנית מנכ"ל הרשות השנייה ועל דעת יועמ"ש הרשות, מחליטה המועצה לדחות את פרסום מודעת המכרז מיום שישי (31.07.09) ליום שני (03.08.09) וזאת על מנת לאפשר לכל הצדדים (משרד האוצר, משרד התקשורת והרשות השנייה) למצות את התהליך".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
10% אבטלה בצפון ודרום וכל שרי הממשלה מטורטרים להתעסק בערוץ המיותר של כמה מליארדרים
מספיק כבר עם הערות הזה הממשלה לא מצילה שום חברה עסקית אחרת שקורסת. פרסמו מכרז מי שיעמוד בו יקבל את הערוץ שלום ולהתראות מספיק עם ההתשה הזו סביב גוף עם 4% רייטינג ממוצע, יש תוכניות בכבלים שכבר עוברות אותו מה הולך פה לכל הרוחות?? 300 אלף מובטלים יש במשק אתם מתעסקים בכ-200 איש שימצאו עבודה חמש דקות אחרי שיפטרו אותם מהערוץ.
שיטת השקשוקה במהדורה חדשה  |  30.07.09
לכל התגובות