אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלת גוצ'י סובלת מהמיתון: ירידה של 76% ברווח של קבוצת PPR

בעלת גוצ'י סובלת מהמיתון: ירידה של 76% ברווח של קבוצת PPR

הקבוצה, המחזיקה בין היתר במותגים גוצ'י ואיב סאן לורן, הודיעה כי הרווח במחצית הראשונה של השנה עמד על 189 מיליון יורו, בעקבות ירידה במכירות

31.07.2009, 12:41 | סוכנויות הידיעות

קבוצת היוקרה והקמעונות PPR דיווחה היום (ו') על ירידה של 76% ברווחים במחצית הראשונה של השנה, לאחר שמכירות ירדו בחנויות הריהוט קונפורמה, ברשת חנויות הספרים והאלקטרוניקה FNAC וביחידת הקטלוגים רדקאטס.

PPR, המחזיקה במותגי איב סאן לורן וגוצ'י, הודיעה שהרווח הנקי במחצית השנה שהסתיימה ביוני צנח ל-189 מיליון יורו (265 מיליון דולר), לעומת 777 מיליון יורו בתקופה המקבילה אשתקד, כאשר רשמה החברה רווח עצום ממכירת יחידת הקוסמטיקה YSL בוטה. הרווח הנקי מפעילות מתמשכת צנח ב-19% ל-281 מיליון יורו. ההכנסות צנחו ב-4% ל-9.24 מיליארד יורו במחצית הראשונה. ברבעון השני הירידה עמדה על 5%. הקבוצה לא פרסמה נתוני רווח רבעוניים.

יו"ר החברה והמנכ"ל, פרנסואה-אנרי פינו, אמר כי PPR "מרוצה מהביצועים שלה עד כה"."אנו עושים כל שביכולתנו כדי להבטיח שהקבוצה תתמודד עם ההתפתחויות ותנצל הזדמנויות ברגע שהמשבר יחלוף", הוא הוסיף.

קבוצת גוצ'י סיפקה "ביצועים יציבים" בסיוע השווקים המתעוררים, בהם חלה עלייה של 15% במכירות מוצרי היוקרה במחצית השנה הראשונה.

המכירות בקבוצת ביגוד הספורט פומה, ש-PPR מחזיקה ב-64% ממנה, עלו ב-3.8%. במותגי גוצ'י ובוטגה ונטה המכירות עלו ב-3% וב-2.7% בהתאמה במחצית הראשונה.

מניות החברה עלו ב-5.1% ל-74.70 יורו במסחר הבוקר בפריז.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות