אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיתון איטלקי: ישראלים מעורבים בניסיון לרכוש את מילאן צילום: אי פי אי

עיתון איטלקי: ישראלים מעורבים בניסיון לרכוש את מילאן

ע"פ הדיווח: נשיא הקבוצה ומספר אנשי עסקים, בינהם ישראלים, רוצים לרכוש את קבוצת הפאר האיטלקית השייכת לראש הממשלה ברלוסקוני

31.07.2009, 16:18 | כתב כלכליסט

אדריאנו גאליאני, נשיא מילאן, ירכוש את מילאן מידי ראש ממשלת איטליה סיליביו ברלוסקוני בעזרת קבוצת אנשי עסקים ישראלית. כך מדווח היום היומון "טוטוספורט".

ראש ממשלת איטליה מתקשה באחרונה להעמיד סכומים כדי לחזק את הקבוצה ובחודשים האחרונים נשמעו מספר הערכות וספקולציות ביחס לרצונו למכור את הרוסונרי. ברלוסקוני אמר בעבר שהוא מפסיד בין 60 ל-70 מיליון יורו כל שנה בגלל הקבוצה.

למרות שמבחינת הון פרטי, ברלוסקוני הוא עדיין אחד מהאנשים העשירים באירופה – הוא אינו יכול להשקיע סכומים אדירים בגלל סיבות פוליטיות. אוהדי מילאן טוענים כי בגלל היותו ראש ממשלת איטליה בעת המשבר הכלכלי הגדול ביותר שהכה את המדינה מאז מלחמת העולם השני - הוא אינו יכול להרשות לעצמו לטפל בקבוצתם כראוי.

גליאני, יד ימינו ואיש סודו של ברלוסקוני כבר יותר מ-20 שנה, הוא האיש שמנהל את מילאן בפועל ולפי הדיווחים הוא החליט לארגן קבוצת רוכשים. עוד לא ברור מי נמנה עם אותה קבוצת ישראלים, שלפי הדיווח רובם מעסקי הבנייה והקבלנות. באופן אוטומטי יש הנחות שפיני זהבי, הסופר-אייג'נט הישראלי, מעורב בעניין.

לפי "טוטוספורט" עשוי להצטרף לקבוצה איש העסקים האיטלקי סלבטורה ליגרסטי, אחד מכמה בעלי ממון שהצילו את חברת התעופה "אלאיטליה" מקריסה בשנה האחרונה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות