אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איידיגיטל תכשיר מפתחים לאייפון צילום: יובל חן

איידיגיטל תכשיר מפתחים לאייפון

יבואנית מוצרי אפל הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת ההדרכה ג'ון ברייס, שבמסגרתו יועברו קורסים ייעודיים למפתחי אפליקציות לאייפון ולאייפוד טאץ'. המשתתפים יקבלו הסמכה רשמית מאפל

03.08.2009, 13:27 | כתב כלכליסט

נציגת אפל בישראל איידיגיטל (iDigital) הודיעה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת ההדרכה ג'ון ברייס להכשרת מפתחי אפליקיציות למכשירי אפל - אייפון ואייפוד טאץ'. על פי הודעת החברה, בוגרי הקורסים, שייפתחו בספטמבר, יקבלו מאפל העולמית תעודת הסמכה רשמית.

במסגרת הקורסים ילמדו המשתתפים להשתמש בכלים הנדרשים על ידי אפל לפיתוח אפליקציות לאייפון, לאייפוד טאץ' ולמחשבי המק. כמו כן יועברו בקורסים הדרכות על מערכת ההפעלה למחשבי אפל - OS X. מנכ"ל איידיגיטל ערן תור אמר כי "כניסת האייפון לישראל מגבירה את הצורך בהקניית הכלים לפיתוח הפלטפורמה". סמנכ"ל הטכנולוגיות של ג'ון ברייס הביע תקווה כי בזכות הקורסים המשותפים יוכלו שתי החברות להגיע לקהלי יעד חדשים.

באירוע פתיחת חנות איידיגיטל בספטמבר שעבר הבטיח תור כי ישקיע מאמצים להביא את האייפון לישראל, אולם היו אלה חברות הסלולר פרטנר ופלאפון - ולאחריהן סלקום - שהודיעו לפני כשלושה חודשים על הגעת הסלולרי המדובר של אפל לארץ, ולנציגה הרשמית של אפל בישראל לא היה קשר למהלך זה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
המגיבים - אתם משעשעים אותי לגמרי
1 - אם ג'ון ברייס עושים את כל העבודה (כדבריך), למה הסיבה לזה שלא תירשם היא שיתוף הפעולה עם איידיגיטל? איפה ההגיון ומה הקשר? 2 - טיפים למודל עסקי? אולי גם שיכתוב לך תוכנית עסקית ויספק רעיון למוצר? ב-99% מהמקרים המודל העסקי קשור קשרים הדוקים למוצר עצמו, אין כללים שתקפים לגבי הכול. ובכלל, עזבו פיתוח לאייפון, סתם טלפון גימיק.
משועשע  |  03.08.09
2.
האירוע היה די מיותר
זה היה יותר קידום מכירות לקורס של ג'ון ברייס מאשר כנס אינפורמיטיבי למפתחי אייפון המרצה (שהיה בסדר גמור) דיבר יותר על התמונה הכוללת, לא ממש ירד לפרטים יכול להיות שזו הייתה מטרת האירוע אבל היה חסר לי קצת טיפים לגבי מודלים עיסקיים לאפליקציות אייפון (חינמי+פרסומות כנגד תשלום עבור האפקליציה) תוך כדי דגש ותחזיות לשוק הישראלי (מי הולך לפתח ומה?)
אורן , תל אביב  |  03.08.09
1.
הנה חברה אמינה שאשמח לקחת אצלה קורסים... (לא באמת)
אני ציני, ולא בכדי. איידיגיטל כשלה בפיתוח תמיכה בעברית לאייפון (בתקופה שלפני גרסה 3.0) ולמעשה חוץ מלהוציא את המחשבים מהמכולה ולסדר אותם בחנות, אי אפשר להגיד שהיא עושה יותר מדי. לדעתי האישית, גם בשיתוף הפעולה הזה - ג'ון ברייס הם אלה שעושים את העבודה ואיידיגיטל רק גובים כסף על השם. אז... לא תודה. למעשה, יש יותר סיכוי שאני ארשם לקורס שיישא את התגית "נעשה ללא כל שיתוף פעולה עם איידיגיטל" מאשר לקורס המצויין בכתיבה.
נחום , מרכז  |  03.08.09