אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דאבוש על ערוץ 10: "ללא מענה לכל הסוגיות - לא נפחד ללכת למכרז" צילום: עמית שאבי

דאבוש על ערוץ 10: "ללא מענה לכל הסוגיות - לא נפחד ללכת למכרז"

יו"ר מועצת הרשות השנייה עדכנה את עובדי הרשות לגבי ההסדר המתגבש בערוץ 10; ההסכם לא עלה להצבעה משום שטרם סוכם סופית

09.08.2009, 17:38 | מיטל זדה

חברי מועצת הרשות השנייה קיבלו לפני זמן קצר עדכון על ההסדר המתגבש עם ערוץ 10, אבל מכיוון שההסדר טרם סוכם סופית הוא לא עלה להצבעה.

בדיון שמעו חברי מועצת הרשות השנייה עדכון מפי יו"ר הרשות, נורית דאבוש בו הסבירה כי בשבועיים האחרונים מתנהלים מגעים קדחתניים של משרד האוצר, משרד התקשורת, ערוץ 10 והרשות השנייה.

עוד הסבירה, כי ביום חמישי האחרון התקיים דיון ארוך אצל שר התקשורת, בו התבקשו הצדדים להעביר למנכ"ל הרשות, מנשה סמירה והיועץ המשפטי, דורון אבני, את המסמכים וההסדרים עליהם דובר, במטרה שאלו יחוו את דעתם המקצועית בנושא. לדברי דאבוש המטרה היא להעביר את כל המסמכים לחברי המועצה במטרה שאלו יעברו עליהם ויגבשו את דעתם.

בשבוע שעבר, עם הצגת המתווה החדש, חשבו ברשות כי היום ההסדר יעלה לאישור המועצה. עם זאת, מכיון שטרם הועברו כל המסמכים וההתחייבויות, כולל פירוט של הערוץ לגבי לוח השידורים שלו, ההצבעה בנושא נדחתה.

בישיבת המועצה ציינה דאבוש "אם שיקול הדעת היה רק של הרשות השנייה, אז היא הייתה מאריכה את הזיכיון של ערוץ 10, תוך שמירה קפדנית על כל המחויבויות של הערוץ". עוד הוסיפה כי "במידה ולא נקבל מענה לכל הסוגיות - אנחנו לא פוחדים ללכת למכרז".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות