אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
5 יישומי אייפון שישפרו את חיי החברה שלכם צילום מסך

5 יישומי אייפון שישפרו את חיי החברה שלכם

תוכנה שתציל אתכם מפגישה משעממת, איך להימנע משיחות מיותרות לאקס/ית בזמן שכרות ואפליקציה שבודקת את איכות המנגל שארגנתם לחבר'ה

11.08.2009, 14:15 | שי ענבל

 

עוד מדריכים, טיפים, יישומים וכלים שווים לאייפון בערוץ אייפוניסט

 

1. זייפו שיחת הצלה: Fake Calls

Fake Calls, צילום מסך Fake Calls | צילום מסך Fake Calls, צילום מסך

Fake Calls מאפשרת להציל את עצמכם מסיטואציה חברתית מעיקה, ולהימלט באמצעות שיחה לסלולרי. ניתן הגדיר זמן מראש בו תקבלו "שיחת טלפון", עם שם שיוצג על המסך ותמונה לבחירתכם.

תוכלו ליצור פרופיל מתקשר חדש, להשתמש במישהו מאנשי הקשר שלכם ואפילו להגדיר כי המתקשר יצלצל שוב לאחר ש"תסננו" אותו.

מחיר: 0.99 דולר

 

(להורדת Fake Calls)

2. כרטיס ביקור סלולרי: Bump

 

סיטואציה שכיחה: פוגשים אדם חדש ומעוניינים להחליף מספרי טלפון וכתובות מייל. במצב רגיל צריך להוציא את הסלולרי ולהכניס לרשימת אנשי הקשר - פעולה מסורבלת למדי אשר גוזלת שניות יקרות מחייכם.

עם האפליקציה Bump הכל הופך פשוט יותר. מגדירים את פרטי ההתקשרות מראש, וכאשר רוצים להחליף פרטים, כל אחד נכנס לאפליקציה, מחזיק את האייפון בידו (שני האנשים צריכים להיות עם אייפון) ובאמצעות פעולה של "השקת כוסית" (Bump) בין שני המכשירים, פרטי ההתקשרות של כל אחד מועברים לאייפון של השני עם WiFi. לאחר שהפרטים עולים על המסך, ניתן בלחיצת כפתור להכניסם לספר הטלפונים.

מחיר: חינם

 

(להורדת Bump)

3. לא לעשות שיחות כשאתה שיכור: Don't Dial

 

אחד מהאסונות הגדולים ביותר בתחום החברתי עבור בני אנוש הוא Drunk Dial, הלא הוא חיוג למכרים (לרוב לאקס/ית או לבוס) לאחר לילה בפאב והורדת כמה משקאות.

למרבה המזל, ניתן להימנע מפאדיחה לכל החיים עם האפליקציה Don't Dial. מה שצריך לעשות לפני היציאה הוא להיכנס לאפליקציה, לבחור את מי מאנשי הקשר לחסום (ניתן לחסום יותר מאחד) ולכמה זמן, ו-Don't Dial למעשה משכתב את הנתונים של איש הקשר בספר הטלפונים ומכניס מידע שגוי, כך שלא ניתן יהיה לחייג אליהם. לא ניתן לשחזר את המידע בשום צורה (אפילו מחיקת האפליקציה לא עוזרת).

לאחר שתקופת הזמן שהוגדרה עברה, כניסה לתוכנה ובחירה באנשי הקשר החסומים תחזיר אותם לספר הטלפונים.

מחיר: 0.99 דולר

(להורדת Don't Dial)

 

4. שימוש מקורי לצלילי רקע: !Annoyance

 

מה שהאפליקציה !Annoyance (סימן הקריאה במקור) עושה הוא למעשה לפתוח עמוד עם 12 כפתורים, אשר לחיצה על כל אחד מהם משמיעה צליל מעצבן אחר. ביניהם: תינוק בוכה, מסור חשמלי, איש צורח, מקדחה, סירנת אמבולנס, ועוד. במבט ראשון זו נראית אפליקציה מיותרת לחלוטין, אולם אי אפשר לדעת מתי תרצו להעיר את בן/בת הזוג מהשינה או לסיים שיחת טלפון עם צליל של תינוק בוכה ("אני חייב לסיים, יואב נשמע רעב").

מחיר: חינם

 

(להורדת !Annoyance)

iSteaj, צילום מסך iSteaj | צילום מסך iSteaj, צילום מסך

5. לשדרג את כישורי צליית הסטייקים: iSteak

אז הגיע יום שבת בבוקר, וכל החבר'ה הוזמנו לברביקיו בחצר. קניתם סטייקים מהקצב וכעת כל מה שנותר הוא לצלות אותם כהלכה ולזכות בתהילת עולם מהחברים. הבעיה: איך לכם מושג איך לעשות את זה.

האפליקציה iSteak מאפשרת למדוד את עובי הסטייק בעזרת סרגל באפליקציה ולדעת באיזה בשר מדובר, לקחת עד 8 הזמנות ולקבל הדרכה כמה דקות לצלות כל סטייק כדי להגיע למידת העשייה המבוקשת. כל זאת, לפי סוג הבשר שתכניסו - והגדרת מידת העשיה.

מחיר: 1.99 דולר

(להורדת iSteak)

עוד מדריכי אייפון

 

10 כלים מפתיעים לאייפון

 

10 דרכים להיות פרודוקטיביים יותר עם האייפון

 

(ה-RSS, הטוויטר ועמוד הפייסבוק של אייפוניסט)

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה