אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
וורנקס תפיץ את מוצרי רוזטה ג'נומיקס בקנדה

וורנקס תפיץ את מוצרי רוזטה ג'נומיקס בקנדה

בהתאם להסכם, תפיץ וורנקס את שלושת ערכות הבדיקה של רוזטה לאבחון לסרטן על בסיס מיקרו RNA. תנאי העסקה לא נמסרו

10.08.2009, 17:22 | עומרי כהן

חברת רוזטה ג'נומיקס חתמה על הסכם להפצה בלעדית של מוצריה בקנדה עם חברת וורנקס הקנדית. בהתאם להסכם, תפיץ וורנקס את שלושת ערכות הבדיקה של רוזטה לאבחון לסרטן על בסיס מיקרו RNA. לאחר ביצוע הבדיקות, יישלחו הדגימות שנלקחו מהנבדקים לצורך אבחון במעבדות רוזטה הנמצאות בפילדלפיה. תנאי העסקה לא נמסרו.

רוזטה ג'נומיקס עוסקת בפיתוח ערכות לאבחון המבוססות של מיקרו RNA - מקטעים קטנים של RNA (חלק מהחומר הגנטי DNA), שמתפקדים כמווסתים של פעילות החלבונים, ולכן יש להם את הפוטנציאל להיות בסיס לשיטות אבחון וטיפול חדשניות.

רונן תמיר, סמנכ"ל מסחור ברוזטה ג'נומיקס, אמר כי "קנדה היא שוק חשוב, והסכם זה הוא צעד משמעותי בהרחבת השוק למוצרים שלנו בצפון אמריקה. הסכם זה מצטרף להסכמים הקיימים עם מעבדות פרומתאוס בארה"ב ועם טבע בישראל ובטורקיה. אנו ממשיכים במאמצים להרחבת רשת ההפצה הגלובלית שלנו לחלקים אחרים בעולם, ומצפים לחתום על הסכמים נוספים בעתיד הקרוב".

רוזטה נסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 37 מיליון דולר. לחברה היו בסוף חודש מרץ השנה מזומנים וניירות ערך סחירים בשווי של 13 מיליון דולר. ברבעון הראשון של 2009 הציגה החברה הכנסות של 629 אלף דולר והפסד של 3.6 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות