אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקרב על לונדון, מערכה שלישית: אל על מציעה טיסות מוזלות צילום: סיוון פרג'

הקרב על לונדון, מערכה שלישית: אל על מציעה טיסות מוזלות

אחרי שבשבוע שעבר בריטיש איירווייס ו-bmi הוזילו מחירים, מודיעה היום אל על כי תרחיב את פיילוט ה-Economy Basic, במסגרתו ניתן יהיה לרכוש כרטיס מוזל ללונדון ולשלם בנפרד על שירותים נלווים

17.08.2009, 12:28 | יסמין גיל

זה היה רק עניין של זמן עד שאל על תצטרף לחגיגת מבצעי כרטיסי הטיסה בקו תל אביב-לונדון: אחרי שבשבוע שעבר הציעה בריטיש איירווייס כרטיס טיסה ללונדון ב-417 דולר, ושלושה ימים לאחר מכן הודיעה חברת bmi כי תמכור כרטיס ב-379 דולר, מודיעה הבוקר (ב') אל על כי ביומיים הקרובים תציע כרטיסי טיסה ב-299 דולר בשילוב נקודות מועדון, ותשלום נפרד על שירותים נלווים. מהחברה נמסר כי בהמשך השבוע יוצעו כרטיסים לכלל הנוסעים ב-399 דולר. 

כפי שפורסם לראשונה ב"כלכליסט", מדובר בהרחבה של פיילוט שירות המושבים המוזלים בטיסות אל על, שנקרא Economy Basic ועיקרו - מכירת מספר מושבים בכל טיסה במחיר מוזל, כאשר על השירותים הנלווים כמו צ'ק אין, בחירת מושב וארוחה, משלם הנוסע בנפרד. השירות הוצע בחודש שעבר במספר מושבים בשלוש טיסות החברה לרומא, כעת הוא מוצע ללונדון, בקרוב יוצע גם לפריז וליעדים נוספים באירופה. 

כאמור, במסגרת המבצע החדש של אל על, יוכלו חברי מועדון הנוסע המתמיד של החברה, לרכוש כרטיס במחיר של 299 דולר כולל מיסים והיטלים, בשילוב 48 נקודות, לטיסות בתאריכים נבחרים ולנחיתה בנמל התעופה לוטון הסמוך ללונדון. למבצע הוקצו 90 כרטיסי טיסה בשתי טיסות שיצאו בתחילת ספטמבר.

לגבי השירותים הנלווים: בידוק בנמל התעופה יעלה 10 דולר, בחירת מושב בחלון, במעבר, או בישיבה משותפת עם בן זוג - 20 דולר; העלאת מזוודה לבטן המטוס - 20 דולר; הזמנת ארוחה - 15 דולר; רכישת כריך במטוס - 8 דולר; ואוזניות יעלו 3 דולר. גם רכישה במוקד השירות תחויב ב-25 דולר. 

בתחילת נובמבר צפוייה להיכנס לפעילות בקו לונדון-תל אביב, חברת הטיסות המוזלות (לואו קוסט) איזי ג'ט, עם שש טיסות שבועיות. כיום פועלות על הקו ללונדון, אל על - שבמהלך הקיץ מפעילה 17 טיסות שבועיות, בריטיש איירווייס עם 14 טיסות שבועיות ו-bmi עם 14 טיסות שבועיות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות