אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבעלים של רשת קידי שיק ישלמו מכיסם את משכורות העובדים צילום: עטא עוויסאת

הבעלים של רשת קידי שיק ישלמו מכיסם את משכורות העובדים

ל"כלכליסט" נודע כי כ-140 עובדי הרשת שבבעלות זאב זיילר, חתנו של שעיה בוימלגרין, לא קיבלו עד עתה את משכורות חודש יולי

18.08.2009, 08:16 | גלי ברגר

בעלי רשת הילדים החרדית קידי שיק יזרימו כסף לחברה על מנת לשלם את משכורות יולי. ל"כלכליסט" נודע כי כ-140 עובדי החברה שבבעלות זאב זיילר, חתנו של שעיה בוימלגרין, לא קיבלו עד עתה את משכורות חודש יולי.

"מדובר במשפחות חרדיות שבדרך כלל האישה היא המפרנסת היחידה ממשכורת של מוכרת בחנות בעוד הבעל הוא אברך. משפחות שלמות תלויות במשכורת שלא נכנסת וגם לא מעדכנים מתי אם בכלל היא אמורה להכנס. בחודשיים האחרונים המשכורות לא שולמו בזמן ונראה כי יש בעיות תזרימיות בחברה", אמרה אחת העובדות ל"כלכליסט".

בתגובה לפניית "כלכליסט" הבטיחו בחברה כי המשכורות ישולמו ביומיים הקרובים. מקורב לחברה הסביר כי הימים שלפני תשעה באב גרמו לירידה במכירות ובנוסף משלוח של סחורה נתקע בנמל והיה חסר מלאי בחנויות. זיילר מתכוון להזרים מכספו לחברה וכן לצאת בשבוע הקרוב בקמפיין משותף עם אגד באמצעות משרד הפרסום גל אורן על מנת לאושש את המכירות.

קידי שיק מונה 14 סניפים בפריסה ארצית הפונים בעיקר לאוכלוסייה חרדית. מדובר בבגדים הממוצבים גבוה יחסית ומציעה ביגוד לילדים עד גיל 13. באחרונה נסגרו שלוש חנויות הרשת, שתיים מהן בירושלים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

2.
כשתסתיים הבוררות עם משפחת שניאורסון ופרצופו של זיילר יחשף האדמה תרעד
זיילר חתם על חוזה שלדברי מקורבי שניאורסון היה חוזה סדום . זיילר לא היה צריך כשותף שנים רבות מצגים. אך בחוזה היו מצגים עד לרמת סיכה בחברה. זיילר בחר שלא לקבל הצעות למכור את חלקו בסכומי עתק. ולנקום במשפחת שניאורסון בכפיית חוזה שנישלם מהחברה שהקימו והביאו להצלחתה. זיילר מחלל את החוזה מזה שנה וחצי. זיילר התחמק מלקיים חוזה עד שבסוף חתם על בוררות שמזה שנה רק 3 דיונים התקיימו בתרגילים שונים ועלילות שווא של זיילר על משפחת שניאורסון. יש דין ויש דיין וכשפסק הבוררות יחתם כולם ידעו מה היה ועד לאיזה שפל המדרגה הוא ירד , והקורה את בוימלגרין וזיילר ידוע ומפורסם לכל. והדין דין אמת כדברי חז"ל. ועין רואה ואוזן שומעת וכו'.
אחד שיודע  |  18.08.09
1.
זיילר למה שלא תענה כמו בוימלגרין "התעוררתי בתדהמה" ומה התגובה המטופשת שמתאימה לך כמו כפפה ליד?
מה לעובדים שלא קיבלו משכורת ופסטיבל מספרי הסיפורים שלך ושל בוימלגרין . שלא היו מכירות ועוד שטויות. האם כשהרווחתם התחלקתם עם העובדים או לפחות הקדמתם משכורות. התשובה ברורה . אצלכם עסקים זה רק כביש חד סיטרית. ומה שלא בדרך לכיס שלכם כגון שניאורסון שתבע את ההבטחות לו אחת דתו למלחמת חורמה. תתעוררו נבלים שכמותכם תפשפשו בחמס והגזל שאתם מגואלים בהם עד צוואר שובו בתשובה ואולי תזכו לרחמי שמים.
זכרון ארוך , ברוקלין  |  18.08.09