אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דודו טופז התאבד בתלייה בבית המעצר צילום: יריב כץ

דודו טופז התאבד בתלייה בבית המעצר

הבדרן המואשם בתקיפת בכירי התקשורת שם קץ לחייו בתאו שבבית המעצר ניצן ברמלה; צוותי מד"א הוזעקו למקום, אך נסיונות ההחייאה לא הועילו; במהלך מעצרו כבר ניסה להתאבד בהזרקת אינסולין

20.08.2009, 08:22 | רענן בן-צור, ynet
הסוף העצוב של "מלך הרייטינג": דודו טופז שם קץ לחייו בתא המעצר. ב-7:10 בבוקר (יום ה') מצאו סוהרים את טופז תלוי במקלחת של תאו, בבית המעצר ניצן ברמלה. צוותי מד"א הוזעקו למקום והעניקו לו טיפול רפואי, בסיוע רופא של שב"ס, אך נסיונות ההחייאה לא הועילו.

מעט לאחר שנעצר בפרשת תקיפת אנשי התקשורת, בה הוגש נגדו מאוחר יותר כתב אישום חמור, כבר ניסה טופז להתאבד. בשל כך, הוא שובץ בתא מיוחד, יחד עם עוד חמישה עצירים - בתקווה שגם יפקחו זה על זה - עם מעקב רציף של שתי מצלמות במשך 24 שעות ביממה, וביקורי סוהרים תכופים יותר.

יחד עם זאת, בתא השירותים והמקלחת שבתוך החדר לא היו מצלמות, מטעמי צנעת הפרט - ושם טופז הצליח לתלות את עצמו. ב-7:00 עוד הספיקו הסוהרים לערוך בדיקה בתא, נכנסו פנימה ואף דיברו עם טופז. הם יצאו, וכעבור עשר דקות הוא נמצא תלוי.

נציב השב"ס, רב-גונדר בני קניאק, מינה ועדת בדיקה שבראשה יעמוד קצין בדרגת תת-גונדר. כמו כן, הועבר דיווח על האירוע למשטרה, שאמורה לפתוח בחקירה.

מכות, איומים ואישומים

בתחילת הקיץ הוגש כתב אישום נגד טופז בגין עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, תקיפה הגורמת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, שיבוש מהלכי משפט וסחיטה באיומים - כל זאת בגין תקיפתם של מנכ"ל קשת אבי ניר, סמנכ"לית רשת שירה מרגלית, סוכן השחקנים בועז בן-ציון ותכנון תקיפתו של עמוס רגב.

לאחרונה נמצא בדואר מכתב עם קליע ובו איומים כלפי הבדרן והמנחה צביקה הדר. לטענת המשטרה, מתוצאות בדיקות טביעות האצבעות עולה כי השולח היה טופז.

"מלך הרייטינג" של שנות ה-90 היה אמור להישאר במעצר עד 25 באוגוסט לפחות, לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בו תיארה אותו הפרקליטות כ"רב עבריינים, אדם מסוכן, אלים וחסר גבולות אשר במשך חודשים ארוכים תכנן בקפידה את נקמתו בעולם התקשורת רק משום שחש שכוכבו דעך".

ניסיון ההתאבדולת הראשון של טופז בכלא אירע ימים ספורים לאחר מעצרו. אז הוא הזריק לעצמו אינסולין לו הוא נזקק כחולה סוכרת, בכמות גבוהה מהנדרש ופונה לבית החולים, שם יוצב מצבו. הפעם, הסוף היה עצוב.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

16 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
המדינה זועמת
המדינה זועמת על התיקשורת על מה אתם כלכך שמחים על מות אח שלכם היהודי שחייו נילקחו בידיו על מה אתם חוגגים זה הכל קרה באשמתכם תיתבישו לכם ...........ודרוקר למי טוב שאדם מיתאבד איך אתה מעיז להגיד דבר כזה ישראל רותחת עלייך ב ו ש ה ........................ פשוט מדינת בושה אני מאחלת לכם רק חשבון נפש אבל דודו היה וישאר לנצח מ ל ך ה ר י ט י נ ג מ ל ך שמעתם ..........................
שרית , אור יהודה  |  21.08.09
14.
טופז נעזב לנפשו ולא היה מוכן לשלם את המחיר על טעויותיו ושגיאותיו, כשהוא עדיין בחיים.
הנפילה מאגרה רמה לבירא עמיקתא, שלתוכה צלל טופז, קשה כקריעות ים סוף לכל בר דעת, קל וחומר לאדם במעמדו של טופז. לכן לא עמד לו עוד הכוח, להילחם בתלאות שעוד היו צפויות לו בהמשך. טלטלת הנפש העזה, אשר נקלע לתוכה, גרמה לו להתרופפות עצבים  ואיבוד השליטה על חייו. יהיה זכרו ברוך.
אבנר  |  20.08.09
לכל התגובות