אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בלעדי: "מבט קדימה" - הסוכנות והמוסכים סגורים

בלעדי: "מבט קדימה" - הסוכנות והמוסכים סגורים

אתמול קרס אתר יבואנית אופנועי יוסאנג וקטנועי TGB. מבדיקה שערך הבוקר "כלכליסט" עולה כי גם המוסך המרכזי של החברה סגור

20.08.2009, 09:45 | תומר הדר

האם מבט קדימה, יבואנית אופנועי יוסאנג וקטנועי TGB בדרך לפשיטת רגל? כפי שפורסם אתמול ב"כלכליסט", אתמול בצהרים קרס אתר החברה ומאז לא עלה.

מבדיקת "כלכליסט" שנערכה היום (ה') בבוקר עולה שגם המוסך המרכזי של החברה סגור. בסוכנויות החברה אין עונה, פרט למענה קולי. מבט קדימה היא חברת בת של קבוצת פטרוס שהוקמה בשנת 1979 ועוסקת בסחר בינלאומי וטכנולוגיות ביטחון.

"אני לא מצליח להשיג את החברה כבר שבוע. לקוחות תקועים ללא חלקי חילוף ואין עם מי לדבר", מסר ל"כלכליסט" מנהל שרות של מוסך בדרום הארץ המתמחה בטיפול באופנועי יוסאנג.

מבט קדימה נמנית על יבואני הרכב הדו גלגלי הגדולים בישראל. מתחילת השנה יבאה החברה 66 אופנועי יוסאנג ו-107 קטנועי TGB. לעת עתה לא ניתן להשיג את תגובת החברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

10.
רשמים שלי טובים גם מהפירמה וגם מהסוכנות
אני רכשתי השנה מהחברה אופנוע קסטום אקילה 250 .ראשית אני חייב להגיד שאחרי 10 חודשים שאני עם הכלי וכ 10,000 ק''מ אני מאוד מרוצה.כמו כן קבלתי שירות אישי וצמוד לכל אורך הדרך עד היום.חבל לשמוע שהם נקלעו לקשיים מקווה שיצלחו להתאושש.הפירמה של האופנוע היא טובה.אל תספידו אותם כל כך מהר בכל זאת יש על הכביש אופנועים שצריכים שירות וחלקי חילוף כך שקשה יהיה להרוג את המותג הזה בארץ לאחר שכבר חדר ארצה.
עמית אפללו , שוהם  |  20.10.09
9.
כסף לשלם משכורות לא הייה להם בשנה האחרונה
כבר קרוב לשנה ש"מבט קדימה" מדשדשת ולא באמת מצליחה להרים את הראש מעל למים. זה מה שקורה לחברה שמוקמת ומנוהלת ע"י אנשים שלא מכירים את התחום שאליו הם נכנסים, הרי מרבית עובדי הנהלת החברה אפילו לא היו בעלי רשיון לאופנוע ואלה שכן, הרי שהוציא את הרשיונות בגלל שעבדו בחברה. אחד הדברים הגרועים ביותר שנעשו זה שדווקא כשהחברה התחילה לצבור תאוצה, ונכנסה למשבר הראשון, הוחלט שמנכ"ל החברה לשעבר יעזוב את תפקידו ובמקומו נכנס לתפקיד בעל החברה, שכנראה בעסקיו הקודמים מבין דבר מה, אולם בתחום הזה הוא בור מוחלט, שכן מניסיונותיו הרבים להכניס משקיע ולבצע שינויים לא קרה כלום מלבד הרס מוחלט של מעט היציבות שעוד הייתה לחברה ובכך הוא, "בעל הבית" במו ידיו ובעזרתם של עוד כמה אנשים נוספים ומתחרים "כרישים טורפים", הצליח להביא לקריסתה של החברה ולקריסתו שלו עצמו.
אחד שמכיר מבפנים  |  27.08.09
8.
הכתובת היתה על הקיר
גם אני נפלתי בפח ואכשתי קטנוע 250 סמ"ק. תוך 8 חודשים בלבד המושב נקרע בתפרים ונאלצתי להחליפו אצל רפד מקצועי, המצבר שבק חיים ונאלצתי לקנות חדש מכספי, רצפת הפלסטיק נשברה לחלוטין, מותחן שרשרת טימינג נשבר כולל השרשרת ומגירת האיחסון גם היא נשברה. השירות בחברה היה מתחת לכל ביקורת, מנהל שירות לקוחות לא הסכים לקחת אחריות ולהציע להשתתף בעלויות התיקונים אף על פי שמדובר בקטנוע חדש. אני מקווה שיהיו חלקים זמינים לטיפולים כגון רצועות משקולות ומשולשים. חבל על כל הלקוחות שהונו אותם ומכרו להם זבל.
עודד , תל אביב  |  22.08.09
לכל התגובות